Continental K62 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental K62

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental K62

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental K62 zostało opracowane na potrzeby właścicieli starych, klasycznych jednośladów. To opona nadająca się do skuterów i lekkich motocykli. Z powodzeniem można ją instalować w takim pojeździe jak Vespa

Ten typ ogumienia sprzedawany jest w dwóch wersjach. W pierwszej odmianie dostępne jest jako cała czarna guma. W drugiej wersji producent zdecydował się na odważny krok i pomalował bok opony na biało. Taki zabieg nadał gumie klasycznego wzoru.

Ogumienie pięknie prezentuje się z każdym jednośladem. Skutery z wyposażoną oponą w biały pasek wyglądają bardzo gustownie i dostojnie. Kiedyś większość pojazdów lat 60 i 70 charakteryzowała się takimi ornamentami na kołach. 

Warto podkreślić, że choć styl tej opony został zachowany jako starodawny, to jego cechy niczym nie odstają od nowoczesnego ogumienia sprzedawanego na całym świecie. Producent przeniósł tu wszystko, co najlepsze ze swoich topowych produktów. 

Trakcja i właściwości gumy są na najwyższym możliwym poziomie. Osiągi tej mieszanki pozwalają na wykrzesanie całej mocy ze starych motorowerów.

Popularne rozmiary opon Continental K62

Dostępne rozmiary opon Continental K62

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

10 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.