Continental TWIST SPORT

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental TWIST SPORT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental TWIST SPORT to letnia opona motocyklowa klasy premium, która jest produkowana z myślą o najbardziej wymagających kierowcach. 

Opona została wyposażona w unikalny bieżnik, zapewniający jej nie tylko atrakcyjny i nietuzinkowy wygląd, ale przede wszystkim świetną przyczepność, sterowność oraz stabilność podczas wykonywania gwałtownych manewrów.

System nacięć i rowków skutecznie odprowadza nadmiar cieczy spod kół, zapewniając im styczność z nawierzchnią. W rezultacie znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia niebezpiecznego zjawiska akwaplanacji, które najczęściej doprowadza do utraty kontroli nad pojazdem.

Model został wyprodukowany w dwóch wersjach, które różnią się składem mieszanek gumowych. Pierwsza z nich sprawdza się w przypadku użytku drogowo-torowym, a druga w przypadku użytkowania pojazdu na co dzień. 

Konstruktorzy zadbali o to, aby zarówno skład, jak i budowa opony, miały wpływ na poprawienie efektywności paliwowej, co przekłada się nie tylko na tanśzą eksploatację pojazdu, ale również na niższą emisję spalin.

Popularne rozmiary opon Continental TWIST SPORT

Dostępne rozmiary opon Continental TWIST SPORT

14 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.