Matador MP92 Sibir Snow | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MP92 Sibir Snow

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MP92 Sibir Snow

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.92/6

Matador MP92 Sibir Snow to opona zimowa klasy ekonomicznej. Została ona stworzona z myślą o użytkownikach, którym zależy na zapewnieniu sobie optymalnych parametrów jezdnych i zachowaniu jak najlepszego stosunku ceny do jakości produktu. Ogumienie to jest przeznaczone do samochodów osobowych na felgi o rozmiarze 15-18 cali.

Opony Matador MP92 Sibir Snow zostały zaprojektowane przez producenta tak, aby zapewniały odpowiednie właściwości jezdne zarówno podczas jazdy miejskiej, jak również w czasie pokonywania dalszych tras

Ogumienie to oferuje bardzo dobrą przyczepność do na zróżnicowanej nawierzchni, w różnych warunkach pogodowych charakterystycznych dla sezonu zimowego.

W oponach Matador MP92 Sibir Snow wykorzystano asymetryczny bieżnik, który składa się z dwóch części, które są od siebie niezależne. Rozwiązanie to gwarantuje bardzo dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. 

Układ szerokich rowków umożliwia szybkie odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod powierzchni opony, a to przekłada się na optymalną ochronę przed poślizgiem i aquaplaningiem.

Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji, opony Matador MP92 Sibir Snow poprawiają przyczepność, stabilność jazdy i zapewniają idealną reakcję kół na ruchy kierownicą w różnych, nawet ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych. Oznacza to, że kierowca ma zapewniony bardzo wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

Warto wspomnieć o nowoczesnej mieszance gumowej wykorzystanej w oponach Matador MP92 Sibir Snow. Posiada ona odpowiednią miękkość, dzięki czemu opony nie twardnieją i nie tracą swoich optymalnych właściwości jezdnych nawet w przypadku skrajnie niskich temperatur. 

Co więcej ogumienie jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz przedwczesne zużycie. Równomierne zużywanie sprawia, że opona zachowuje swoje idealne parametry przez cały okres swojej żywotności.

Testy opony zimowej Matador MP92 Sibir Snow

  • Test Auto Bild w rozmiarze 195/65 R15, opona zimowa Matador MP92 Sibir Snow otrzymała notę zadowalającą (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Matador MP92 Sibir Snow

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.