Opony Matador

Matador
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Matador

Szerokość

Profil

Średnica

Producent opon Matador

Słowacka marka Matador rozpoczęła działalność już w 1905 roku, w którym powstała pierwsza fabryka gumy i balaty producenta.

Matador już w początkach swojej długiej historii stawiał na innowacyjność. Warto wspomnieć, że w 1930 roku firma wynalazła metodę łączenia żelaza z gumą, za co uzyskała prawa patentowe.

Mówiąc o osiągnięciach marki, warto wspomnieć że Matador, jako jedna z pierwszych firm w Europie mogła pochwalić się otrzymaniem certyfikatu systemu zarządzania jakości oraz projektowania i produkcji opon (według specyfikacji technicznej ISO/TS 16949).

Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku, Matador został przyłączony do koncernu opon Continental - jednego z niekwestionowanych liderów wśród firm produkujących opony.

Dzięki tej współpracy, firma do produkcji opon Matador uzyskała bardzo zaawansowane zaplecze technologiczne. To bezpośrednio przełożyło się na wysoką jakość produkowanego ogumienia.

W 2015 roku producent ze Słowacji obchodził już 110 urodziny. Wieloletnie doświadczenie w branży Matador wykorzystuje do dobrego zrozumienia zmieniających się potrzeb kierowców.

Doświadczenie i rozumienie rynku przez firmę Matador jest do dziś wykorzystywane w połączeniu z zaawansowanymi technologiami koncernu Continental. Owocem tego połączenia są wciąż doskonalone opony wysokiej jakości marki Matador.

Gdzie produkowane są opony Matador?

Fabryki marki Matador położone są na terenie Europy środkowej. Główne linie produkcyjne znajdują się w Puchowie na Słowacji oraz w Czechach.

Opony Matador znajdują duże rynki zbytu w wielu państwach Europy, jak i świata. Wśród nich warto wyróżnić Niemcy, Wielką Brytanię, państwa Europy środkowej, a także Stany Zjednoczone.

Zalety opon Matador

Klasa opon Matador jest określana jako średnia. Oznacza to, że są dobrym wyborem dla kierowców poszukujących pewnego i solidnego ogumienia w korzystnej cenie.

Główne wartości firmy Matador przy produkcji opon to dynamika, doświadczenie i przygotowanie. Słowacka marka wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, by produkować nowoczesne ogumienie, a szeroka oferta opon Matador obejmuje niemal wszystkie segmenty rynku.

Zaletą producenta jest to, że każde nowe opony Matador przechodzą szereg rygorystycznych testów przed wypuszczeniem na rynek. Trafiają do sprzedaży dopiero po spełnieniu szczegółowych wymogów technicznych wewnątrz firmy.

Matador jest marką, której potencjał i jakość docenili już branżowi liderzy. Będąc częścią uznanego koncernu Continental, Matador wykorzystuje wieloletnią tradycję produkcyjną, tworząc opony spełniające oczekiwania nawet wymagających kierowców.

Szczególnie warte wspomnienia są opony dostawcze Matador. Cenione są przez kierowców i właścicieli flot pojazdów za wysoką odporność i solidność.

Już teraz postaw na solidną, europejską markę i dobierz opony Matador do swojego pojazdu!

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.