Opony zimowe Matador | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Matador

Matador
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.93/6

Wyszukaj
zimowe opony
Matador

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie opon zimowych Matador

Matador jest słowackim producentem opon zimowych, istniejącym na rynku już od ponad 100 lat. Ze względu na dobry stosunek jakości do ceny, ogumienie zimowe marki Matador przez wiele lat produkcji zyskało już liczne grono miłośników.

Mimo długiej tradycji, Matador skupia się na nowoczesnej produkcji opon zimowych. Efektywne metody produkcyjne i sposoby zarządzania w firmie Matador zostały już wcześniej docenione.

Warto tutaj wspomnieć, że firma jako jedna z pierwszych w Europie mogła poszczycić się zdobyciem certyfikatu systemu zarządzania jakości oraz projektowania i produkcji opon!

Potencjał Matador dostrzegł koncern Continental, który w późniejszym czasie przyłączył markę do swojej rodziny producentów. Dzięki temu słowacki producent do dziś, coraz bardziej rozwija skrzydła, produkując opony zimowe w oparciu o zaawansowane procesy technologiczne.

Dla kogo są opony zimowe Matador?

Sama marka kieruje się nie tylko nowoczesną produkcją opon zimowych wysokiej jakości. Matador stawia również na uniwersalność, czego dowodem jest tworzenie ogumienia do wielu segmentów rynku. Dzięki temu oferta opon zimowych Matador dedykowana jest dla bardzo szerokiego grona odbiorców.

Modele ogumienia na zimę Matador z serii Sibir Snow oraz Sibir Ice są polecane do standardowych samochodów osobowych oraz SUV-ów i wszelkich aut o dużej mocy silnika.

Słowacki producent nie zapomniał również o właścicielach większych samochodów. Opony zimowe Matador Sibir Snow Van to specjalnie przygotowana oferta, aby spełnić oczekiwania kierowców aut dostawczych oraz właścicieli całych flot.

Opony zimowe marki Matador charakteryzuje korzystna cena klasy średniej i wysoki poziom parametrów na każdej nawierzchni, z którą kierowca musi się mierzyć w sezonie zimowym.

Ogumienie na zimę Matador, polecamy dla właścicieli wszelkiego rodzaju samochodów ze średniej półki cenowej.

Jeśli cenisz sobie podróżowanie wygodne, bezpieczne oraz w przystępnej cenie po każdym rodzaju zimowych tras, trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj opony zimowe Matador!

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.