Matador MP54 Sibir Snow | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MP54 Sibir Snow

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MP54 Sibir Snow

Szerokość

Profil

Średnica

Ocena opony

5.56/6

Matador MP54 Sibir Snow to zimowa opona wyprodukowana przez firmę Matador – znanego producenta opon wysokiej klasy, obecnego na rynku od wielu lat. Opony idealne do jazdy w trudnych warunkach, po ośnieżonych drogach czy też w trakcie ulewnego deszczu.

Firma Matador jest częścią grupy Continental, dzięki czemu kupując opony Matador MP54 Sibir Snow mamy pewność, że zarówno materiały, jakość wykonania, a także opisywane parametry są godne polecenia. Opony ten marki szczycą się niesłabnącą popularnością, a użytkownicy chętnie wracają po kolejne modele.

Opony MP54 Sibir Snow szczycą się doskonałymi parametrami, które pozwalają na komfortową jazdę, nawet w najgorszych warunkach. Specyficzny, szczegółowo wykonany wzór bieżnika pozwala oponie zazębić się ze śniegiem, co sprawia, że pojazd nie traci przyczepności w trakcie jazdy po ośnieżonych drogach.

Niezależnie od pogody i warunków drogowych opony Matador MP54 Sibir Snow będą pewnie trzymać się drogi, a krótka droga hamowania pozwoli na bezpieczną jazdę bez problemów i niepotrzebnego stresu. Pozwala to cieszyć się jazdą, niezależnie od pory roku i panujących warunków.

Najistotniejszą cechą opon Matador MP54 Sibir Snow jest wzór bieżnika o charakterystycznym wzorze przypominającym literę V. Jego kształt jest głównym powodem doskonałych parametrów przyczepność czy hamowania. Projekt został przewidziany na wyjątkowo trudne warunki drogowe.

Opony z serii Sibir Snow poszczycić mogą się również takimi cechami, jak niski poziom hałasu  oraz zwiększona efektywność paliwowa. Wszystko to, dzięki wysokiej jakości materiałów oraz zastosowaniu autorskich rozwiązań technicznych. Cechy te sprawiają również, że opny Matador MP54 są przyjazne dla środowiska, nie tylko dzięki zmniejszonemu zużyciu paliwa, ale również niższej emisji CO2.

Opony Matador MP54 Sibir Snow dostępne są w standardowych rozmiarach, co pozwali użytkownikom różnego typu pojazdów wykorzystać te ciche i bezpieczne opony w swoich samochodach.

Kierowcy opisują opony Matador MP54 Sibir Snow jako niezawodny wybór na okres zimowy, który pozwala cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem jazdy.

Dostępne rozmiary opon Matador MP54 Sibir Snow

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia