Matador MP46 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MP46

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MP46

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.72/6

Matador MP46 to letnia opona budżetowa do samochodów osobowych klasy średniej oraz wyższej wyposażonych w felgi o rozmiarze od 16 do 19 cali. Pomimo swojej bardzo niskiej ceny, model ten jest w stanie spełnić wymagania posiadaczy aut miejskich, kompaktowych oraz wyższych klas, którzy preferują spokojny styl jazdy w mieście, a także na dalszych dystansach. Produkt ten charakteryzuje się zbalansowanymi osiągami na różnych typach nawierzchni. Użytkownik może się nimi cieszyć w zamian za przystępną cenę.

W ogumieniu tym wykorzystano asymetryczny bieżnik, który skutecznie wspomaga jazdę na mokrej drodze. Spisuje się on również bardzo dobrze na suchej trasie. Jest to możliwe dzięki podzieleniu go na dwie części. Zewnętrzna gwarantuje stabilność i przyczepność na zakrętach oraz suchej drodze.

Wewnętrzna z kolei obejmuje specjalne rowki i kanały, które mają za zadanie efektywne odprowadzanie wody spod powierzchni opony. Takie rozwiązanie zmniejsza zagrożenie poślizgiem na wodzie, czyli tak zwanym aquaplaningiem.

Bardzo ważną zaletą jest krótka droga hamowania w każdych warunkach pogodowych i drogowych charakterystycznych dla sezonu letniego w Polsce. Oprócz optymalnych osiągów na mokrej drodze, bieżnik asymetryczny ułatwia dynamiczną jazdę oraz wykonywanie nagłych, gwałtownych manewrów na suchej drodze.

Model Matador MP46 został zbudowany na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną trwałością i odpornością na uszkodzenia oraz zużycie. Zaletą jest również zmniejszona waga mieszanki gumowej, która dzięki temu generuje mniejsze opory toczenia. Jest to bardzo ważne nie tylko ze względu na zmniejszone zużycie paliwa, ale również ze względu na mniejszą ilość szkodliwych spalin oddawanych do atmosfery.

Specjalne wzmocnienia przekładają się na zwiększoną ochronę na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Przekłada się to na długi okres żywotności. Bieżnik tego modelu ściera się równomiernie, więc nawet pod koniec okresu eksploatacji opona zachowuje swoje optymalne właściwości jezdne.

Popularne rozmiary opon Matador MP46

Dostępne rozmiary opon Matador MP46

16 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia