Matador MP16 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MP16

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MP16

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.00/6

Matador MP16 to letnia opona reprezentująca segment ekonomiczny, produkowana z myślą o samochodach osobowych i dająca możliwość wykorzystania potencjału mocniejszych silników.

Opona została wyposażona w nowoczesny bieżnik asymetryczny, podzielony na dwie niezależne części, z których każda pełni odmienną funkcję. Rzeźba zewnętrznej części zapewnia dobrą trakcję na suchych drogach, a wewnętrzna część odpowiada za skuteczny drenaż.

Profesjonalny system rowkowania i lamelek na bieżąco usuwa nadmiar cieczy i błota spod kół, szybko osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej maksymalną styczność z podłożem. Dzięki temu spada ryzyko wystąpienia niepożądanego zjawiska akwaplanacji.

Do produkcji wykorzystaną tradycyjną mieszankę trwałych gum, która zachowuje wszelkie właściwości niezależnie od temperatury i cechuje się zwiększoną odpornością na ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne.

Warto również podkreślić, że równomiernie rozłożone naciski w oponie pozwalają na jednakowe ścieranie się gumy na całej powierzchni i dłuższą żywotność ogumienia. 

Dostępne rozmiary opon Matador MP16

13 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.