Matador MP82 Conquerra 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MP82 Conquerra 2

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MP82 Conquerra 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Matador MP82 Conquerra 2 to letnia opona, która została zaprojektowana specjalnie dla samochodów typu SUV i crossover. Mimo to model ten charakteryzuje się dość wąskim zakresem zastosowania, ograniczonym głównie drogami o twardej nawierzchni.

Producent pozycjonuje Matador MP82 Conquerra 2 jako oponę przeznaczoną dla regionów o ciepłym lecie i umiarkowanej zimie, dzięki czemu opona może być używana w okresie zimowym. Podstawą tej pewności jest wzór bieżnika uzupełniony licznymi blokami. Powstałe w ten sposób liczne krawędzie zapewniają pewny chwyt, szczególnie na śliskich powierzchniach. 

Ponadto nie można nie zauważyć wystarczająco szerokich obszarów barkowych Matador MP82 Conquerra 2, stanowiące dwa dodatkowe rzędy bloków o prostokątnym kształcie. Są one rozmieszczone na tyle daleko od siebie, aby zapewnić pewne pokonanie łatwych odcinków terenowych. Na drogach utwardzonych bloki te, ustawione prostopadle do kierunku jazdy, pomagają skrócić drogę hamowania.

Podczas jazdy po mokrej nawierzchni trwałość i stabilność opony nigdy nie będzie kwestionowana. Ta zdolność jest wynikiem staranności i skrupulatności, które zostały wykazane przez specjalistów firmy przy opracowywaniu projektu systemu odwadniającego.

Składa się on z czterech podłużnych kanałów odwadniających i wielu kanałów poprzecznych. Imponująca wielkość i liczba kanałów umożliwia systemowi drenażowemu łatwe odprowadzanie nie tylko wody, ale także śniegu i błota pośniegowego z powierzchni styku, zapewniając w ten sposób niezawodny kontakt ze śliskimi powierzchniami.

Zalety opony Matador MP82 Conquerra 2

  • Niski poziom hałasu dzięki wielostopniowemu układowi wszystkich elementów bieżnika;

  • wysokie właściwości trakcyjno-zaczepowe na śliskiej nawierzchni zapewniają obecność w środkowej części bieżnika wielu ostrych krawędzi utworzonych przez liczne bloki;

  • masywne bloki bieżnika w obszarach barkowych bieżnika pozwalają na pewniejsze pokonywanie trudnych obszarów, zapewniając jednocześnie skróconą drogę hamowania na asfalcie.

Dostępne rozmiary opon Matador MP82 Conquerra 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.