Matador MPS330 Maxilla 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MPS330 Maxilla 2

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MPS330 Maxilla 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.11/6

Matador MPS330 Maxilla 2 to opona letnia do samochodów dostawczych i lekkich ciężarówek, przystosowana do intensywnej eksploatacji pod obciążeniem i w każdych warunkach pogodowych. Guma pojawiła się w asortymencie marki w 2014 roku.

Słowacka firma Matador, spółka zależna Continental AG, rozpoczęła masową produkcję opon już w 1925 roku. W produkcji stosowane są postępowe metody i technologie. Dzięki temu opony tej marki za niską cenę wykazują wyjątkowe właściwości jezdne, zapewniają przyzwoity poziom bezpieczeństwa na drodze, charakteryzują się wysoką trwałością i żywotnością.

Jak wszystkie opony tej marki, Matador MPS330 Maxilla 2 charakteryzuje się doskonałymi właściwościami trakcyjnymi, które pozostają stabilne zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Zalety opony to odporność na zużycie, większe obciążenia dynamiczne i udarowe, odkształcenia i uderzenia mechaniczne.

Wynika to w dużej mierze z solidności i niezawodności wewnętrznej konstrukcji opony. Jego szkielet stanowi karkas wykonany z linki stalowej, wzmocniony kilkoma warstwami materiału o wysokiej wytrzymałości. Metalowe usztywnienie i innowacyjna warstwa najazdowa zapewniają niezawodną ochronę przed wstrząsami i przebiciami.

Guma z włókna aramidowego na ścianach bocznych chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez krawężniki i wzmacnia wytrzymałość całej konstrukcji. Dlatego też opona Matador MPS330 Maxilla 2 do samochodów dostawczych może poszczycić się doskonałą nośnością.

Optymalizacja wzoru bieżnika i profilu opony pozwoliła projektantom osiągnąć bezbłędne właściwości jezdne. Szerokie żebra w centralnej części opony gwarantują szybkość i precyzję reakcji na ruchy kierownicy oraz doskonałą stabilność kierunkową w każdych warunkach pogodowych. Masywne bloki barkowe zapewniają bezpieczne manewrowanie i skuteczne hamowanie.

Dzięki unikalnej konstrukcji elementów wzoru droga hamowania opony została skrócona o 6% w stosunku do poprzedników. Ponadto pozytywnie wpłynęło to na giętkość i gładkość jazdy. Komfort mechaniczny i akustyczny dla kierowcy i pasażerów jest gwarantowany nawet na złych drogach.

Dostępne rozmiary opon Matador MPS330 Maxilla 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.