Matador MP81 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MP81

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MP81

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Matador MP81 to opona letnia reprezentująca klasę średnią, produkowana z myślą o samochodach terenowych, SUV-ach i komfortowym użytkowaniu w rozmaitych warunkach drogowych i atmosferycznych.

Opona została wyposażona w bieżnik o budowie symetrycznej, zapewniający stabilizację, zredukowaną emisję hałasu podczas jazdy oraz równomierne zużycie w procesie eksploatacji.

Zaawansowany system szerokich rowków i lamelek skutecznie odprowadza nadmiar cieczy, błota, śniegu i zanieczyszczeń spod kół, osuszając konstrukcję i zapewniając jej maksymalną styczność z podłożem. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia groźnego zjawiska akwaplanacji.

Do produkcji użyto nowoczesnej mieszanki gumowej wzbogaconej krzemionką, która cechuje się zwiększoną odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a także zachowuje wszelkie walory w szerokim zakresie temperatur.

Konstrukcja modelu została dodatkowo wzmocniona i dostosowana do większego obciążenia, dlatego nie ulega odkształceniom i zapewnia stabilną jazdę po terenach grząskich i nierównych.

Popularne rozmiary opon Matador MP81

Dostępne rozmiary opon Matador MP81

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.