Michelin Energy Saver + | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Energy Saver +

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Energy Saver +

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.23/6

Michelin Energy Saver + to opony letnie stworzone z myślą o optymalnych warunkach jezdnych oraz wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ogumienie to charakteryzuje się nowoczesnymi technologiami, które nie tylko poprawiają poziom bezpieczeństwa, ale również wpływają pozytywnie na komfort jazdy. Model ten przystosowano do użytkowania w warunkach letnich, gdy temperatura przekracza 7 stopni Celsjusza.

W oponach Michelin Energy Saver + zastosowano bieżnik o asymetrycznej konstrukcji. Taka budowa gwarantuje optymalne parametry jezdne w każdych warunkach letnich, z jakimi można się spotkać w Polsce. Zoptymalizowany profil poprawia powierzchnię styku opony z podłożem. Przekłada się to na wysoki poziom przyczepności.

Opona Michelin Energy Saver + to model, który zapewnia bardzo dobre osiągi nawet w czasie szybkiej jazdy. Wykorzystano w nim specjalną mieszankę gumową, która wolno się nagrzewa. To z kolei przekłada się na wysokie parametry.

Producent opon Michelin Energy Saver + zastosował innowacyjną, opatentowaną technologię Eco N Grip, która zwiększa trwałość opony oraz zmniejsza opory toczenia. Przekłada się to na mniejsze zużycie paliwa oraz mniejszą ilość dwutlenku węgla oddawanego do atmosfery. Jest to więc rozwiązanie o bardzo ekonomicznym i ekologicznym charakterze.

W ramach wsparcia dla technologii Eco N Grip, pod bieżnikiem umieszczono warstwę polimerów. Jest to materiał, który znacznie poprawia wydajność energetyczną ogumienia.

Zewnętrzna i wewnętrzna część asymetrycznego bieżnika to bardzo istotne elementy. Dzięki nim opona świetnie trzyma się suchej oraz mokrej nawierzchni. Specjalny układ rowków szybko odprowadza wodę i minimalizuje ryzyko poślizgu w czasie deszczu lub po nim.

Test opony letniej Michelin Energy Saver +

  • Test ÖAMTC w rozmiarze 195/65 R15, opona letnia Michelin Energy Saver + została polecana (2017 r.);

  • Test TCS w rozmiarze 195/65 R15, opona letnia Michelin Energy Saver + została polecana (2017 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 195/65 R15, opona letnia Michelin Energy Saver + otrzymała notę zadowalającą (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Michelin Energy Saver +

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.