Michelin Agilis + | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Agilis +

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Agilis +

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.48/6

Francuskie opony Michelin Agilis + są słusznie uważane za jeden z punktów odniesienia w swojej klasie opon letnich do samochodów dostawczych i dostawczych. Producent starał się połączyć w jednej oponie wiele pozytywnych cech, które mogą przedłużyć żywotność, właściwości jezdne i zapewnić niezbędną dostępność cenową. Patrząc w przyszłość, możemy powiedzieć, że Michelin odniósł sukces.

Opony Michelin Agilis+ przeznaczone są na lato,a także poza sezonem, kiedy nie występują mrozy, ale opady są standardem. Dlatego właśnie opony Michelin Agilis+ zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą powierzchnię styku z podłożem oraz uniknąć efektu poślizgu spowodowanego niewystarczającą przyczepnością.

Jest to możliwe dzięki asymetrycznej budowie bieżnika, dwóm głębokim rowkom centralnym oraz dużej ilości rowków pełniących rolę ograniczników i elementów odprowadzających wodę. W rezultacie opona Michelin Agilis + zapewnia doskonały kontakt z nawierzchnią drogi nawet na mokrej nawierzchni.

Wytrzymałość opony jest również zwiększona dzięki podwójnie nawiniętemu kordowi i jego bezszwowemu połączeniu. Ściana boczna opony jest dodatkowo wzmocniona, co w dłuższej perspektywie pozwala uniknąć rozdarcia i nadmiernego zużycia w tym zwykle słabym obszarze. Dzięki zwiększonej sztywności ścian bocznych, opony Michelin Agilis+ nie straciły nic ze swojej miękkości i komfortu, który jest dostępny nawet dla małych ciężarówek.

Opony Michelin Agilis + są dostępne w standardowej gamie rozmiarów. W szczególności, istnieją modele o średnicy od 14 do 17 cali.

Opony Michelin Agilis + są produkowane ze specjalnej mieszanki gumowej, która zapewnia dodatkową miękkość bieżnika. W tym przypadku miękkość opon Michelin Agilis + nie wpływa na ich trwałość, ale pozwala wyeliminować drgania i wibracje powstające podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Michelin Agilis +

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.