Michelin ENERGY E-V | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin ENERGY E-V

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin ENERGY E-V

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin ENERGY E-V to letnia opona klasy premium, produkowana przez jeden z najpopularniejszych i cieszących się najlepszą opinią w branży oponiarskiej koncernów.

Opona została wyposażona w unikalny bieżnik asymetryczny, podzielony na dwie różne części, z których każda sprawdza się w odmiennych warunkach. Wewnętrzna połowa zapewnia efektywny drenaż podczas opadów deszczu, a zewnętrzna bardzo dobrą precyzję kierowania na suchych nawierzchniach.

Nowoczesny system rowkowania i licznych nacięć na bieżąco odprowadza nadmiar cieczy spod kół, osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej styczność z podłożem. Dzięki temu ryzyko wystąpienia aquaplaningu jest dużo mniejsze.

Wykorzystana do produkcji mieszanka gumowa nie traci swoich właściwości bez względu na czynniki zewnętrzne. Nawet kontakt z rozgrzanym asfaltem nie doprowadza do utraty optymalnej sztywności.

Zarówno skład, jak i budowa bieżnika, mają wpływ na efektywność paliwową i obniżają zużycie płynów eksploatacyjnych w samochodzie, dzięki czemu samochód generuje mniej szkodliwych dla środowiska substancji. 

Popularne rozmiary opon Michelin ENERGY E-V

Dostępne rozmiary opon Michelin ENERGY E-V

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.