Barum SnoVanis 2

Barum
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Barum SnoVanis 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Barum SnoVanis 2 to opony zimowe, wyprodukowane z przeznaczeniem do aut dostawczych. Łączą one w sobie takie cechy jak wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze, dokładność wykonania oraz atrakcyjna cena. 

Bieżnik w modelu SnoVanis 2 jest symetryczny, co zapewnia dobre osiągi na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Szerokie rowki skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony i zapobiegają powstawaniu zjawiska aquaplaningu. 

Specjalna mieszanka domieszkowana krzemionką sprawia, że opona Barum jest odporna na działanie skrajnych temperatur. Należy podkreślić, że dany model posiada bardzo dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. 

Co ciekawe, konstruktorom udało się obniżyć opory toczenia modelu, dzięki zmniejszeniu wagi konstrukcji. W rezultacie użytkownicy zauważyli spadek spalania oraz wzrost komfortu jazdy. 

Ogumienie Barum SnoVanis 2 jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców poszukujących wyjątkowej przyczepności na drodze, zrównoważonej eksploatacji oraz ekonomicznych rozwiązań. Opona chroni przed różnymi niebezpiecznymi zjawiskami występującymi zimą na drogach. 

Użytkownicy szczególnie chwalą komfort akustyczny - ogumienie zapewnia ciszę wewnątrz auta nawet podczas rozwijania wysokich prędkości. 

Marka Barum od kilkunastu lat należy do potentata rynku oponiarskiego, czyli koncernu Continental. Dzięki temu producent czerpie rozwiązania i wiedzę od inżynierów opracowujących ogumienie klasy premium. Wszystkie te czynniki sprawiają, że ogumienie SnoVanis 2 jest użytkowane i polecane przez wielu kierowców. 

Dostępne rozmiary opon Barum SnoVanis 2

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.