Opony zimowe Barum

Barum
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Barum

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Barum o producencie

Producent opon zimowych Barum powstał jeszcze na terenie ówczesnej Czechosłowacji i dziś posiada ponad 70 lat doświadczenia w produkowaniu ogumienia.

Marka została założona przez trzech wizjonerów, którzy za cel obrali sobie produkowanie opon zimowych, które będą wytrzymałe i solidne, a przy tym dostępne w niskiej cenie.

Od 1993 roku marka Barum, należy do grupy Continental. Dzięki temu rozwinęła skrzydła stając się jednym z wiodących producentów opon na sezon zimowy w Europie.

Dobry stosunek jakości do ceny ogumienia Barum doceniły już tysiące kierowców z całego świata.

Oznaczenia opon zimowych Barum

Opony zimowe Barum zostały dobrze przystosowane do jazdy w każdych warunkach, o czym świadczą oznaczenia, jakie posiadają.

Warto tu wspomnieć, że modele ogumienia na zimę marki Barum posiadają oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że spełniają one wymagania Unii Europejskiej co do jazdy zimowej.

By otrzymać takie oznaczenie, opony zimowe Barum musiały pomyślnie przejść dodatkowe testy przyczepności na śniegu.

Oznaczenie 3PMSF opon zimowych Barum jest szczególnie dobrą rekomendacją dla kierowców poruszających się na co dzień w europejskich warunkach.

Opony zimowe Barum czy warto kupić?

Opony na zimę Barum cechują się przede wszystkim solidnością i wysoką wytrzymałością w ekonomicznej cenie. Pomimo ceny charakterystycznej dla ogumienia z segmentu budżetowego, opony na zimę Barum zapewniają stosunkowo wysokie parametry na każdym rodzaju nawierzchni.

W badaniach, ogumienie zimowe czeskiego producenta wykazuje dużą sterowność, stabilne zachowanie na zakrętach oraz krótszą drogę hamowania od wielu modeli opon konkurencji.

Opony na sezon zimowy od marki Barum są też bardzo dobrze przygotowane, aby przeciwdziałać zjawisku aquaplaningu. A jest to bolączką wielu kierowców podczas niepewnych warunków drogowych w zimie.

Przy produkcji opon zimowych Barum przykłada się też dużą uwagę do ekonomii jazdy. Dzięki wysokiej żywotności opon Barum, ogumienie na zimę można wymieniać rzadziej, a dzięki niskim oporom toczenia spadają też rachunki za paliwo.

Jeśli jesteś kierowcą, dla którego ważna jest niska cena, ale nie chcesz przy tym rezygnować z bezpiecznej i przyjemnej jazdy, jesteś we właściwym miejscu. Wypróbuj jeden z ekonomicznych modeli opon zimowych Barum!

Najwyżej oceniane zimowe opony Barum

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.