Opony letnie Barum | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie Barum

Barum
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.96/6

Wyszukaj
letnie opony
Barum

Szerokość

Profil

Średnica

Zalety opon letnich Barum

Opony letnie Barum zyskały popularność wśród wielu kierowców na całym globie. Doceniona została ich żywotność i solidność, a także bardzo dobry stosunek jakości do ekonomicznej ceny.

Dołączenie do grona producentów koncernu Continental, dało marce Barum szereg nowych możliwości w produkcji ogumienia na lato.

Fuzja ta, zaowocowała stworzeniem opon łączących w sobie zalety obu producentów. Wyprodukowane modele opon letnich Barum charakteryzują się wykorzystaniem zaawansowanych technologii i wysoką wydajnością.

Przy tym wszystkim, ogumienie czeskiego producenta zachowało też swą ekonomiczność - wciąż jest dostępne w cenie przystępnej dla każdego kierowcy.

Opony letnie Barum w testach

Jakość i wydajność ogumienia letniego Barum znajduje regularne potwierdzenie w testach opon. Testy te są przeprowadzane przez niezależne instytucje i podmioty, które w maksymalnie obiektywny sposób sprawdzają parametry danej opony.

Spośród wielu wyróżnień otrzymanych przez opony letnie Barum, szczególnym uznaniem ekspertów cieszy się ogumienie z serii Barum Bravuris.

Model 5HM, oparty na autorskiej technologii polimerowej producenta uzyskał w testach opon letnich z 2021 roku aż dwie oceny polecane (ÖAMTC i TCS dla rozmiaru R17) oraz jedną zadowalającą (ADAC dla rozmiaru R17).

Dzięki wyróżnieniom zdobytym w obiektywnych testach oraz docenieniu przez ekspertów, kierowca uzyskuje dodatkową gwarancję świadczącą o wysokiej jakości opon letnich Barum.

Dla kogo są opony letnie Barum?

Barum to producent z doświadczeniem, który od ponad 70 lat odpowiada na potrzeby europejskich kierowców. Opony letnie Barum są bardzo dobrze dostosowane do zmiennych warunków pogodowych oraz klimatu panującego w Polsce. 

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii przy produkcji, opony na sezon letni Barum zostały już docenione przez wielu kierowców za swoją odporność na ścieranie i wysokiej jakości parametry w stosunku do korzystnej ceny.

Jeśli lubisz czerpać przyjemność z jazdy, ale cenisz też sobie oszczędność, postaw na ekonomiczne opony letnie Barum!

Najwyżej oceniane letnie opony Barum

Ocena
producenta

4.96/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.