Opony letnie Barum

Barum
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Barum

Szerokość

Profil

Średnica

Zalety opon letnich Barum

Opony letnie Barum zyskały popularność wśród wielu kierowców na całym globie. Doceniona została ich żywotność i solidność, a także bardzo dobry stosunek jakości do ekonomicznej ceny.

Dołączenie do grona producentów koncernu Continental, dało marce Barum szereg nowych możliwości w produkcji ogumienia na lato.

Fuzja ta, zaowocowała stworzeniem opon łączących w sobie zalety obu producentów. Wyprodukowane modele opon letnich Barum charakteryzują się wykorzystaniem zaawansowanych technologii i wysoką wydajnością.

Przy tym wszystkim, ogumienie czeskiego producenta zachowało też swą ekonomiczność - wciąż jest dostępne w cenie przystępnej dla każdego kierowcy.

Opony letnie Barum w testach

Jakość i wydajność ogumienia letniego Barum znajduje regularne potwierdzenie w testach opon. Testy te są przeprowadzane przez niezależne instytucje i podmioty, które w maksymalnie obiektywny sposób sprawdzają parametry danej opony.

Spośród wielu wyróżnień otrzymanych przez opony letnie Barum, szczególnym uznaniem ekspertów cieszy się ogumienie z serii Barum Bravuris.

Model 5HM, oparty na autorskiej technologii polimerowej producenta uzyskał w testach opon letnich z 2021 roku aż dwie oceny polecane (ÖAMTC i TCS dla rozmiaru R17) oraz jedną zadowalającą (ADAC dla rozmiaru R17).

Dzięki wyróżnieniom zdobytym w obiektywnych testach oraz docenieniu przez ekspertów, kierowca uzyskuje dodatkową gwarancję świadczącą o wysokiej jakości opon letnich Barum.

Dla kogo są opony letnie Barum?

Barum to producent z doświadczeniem, który od ponad 70 lat odpowiada na potrzeby europejskich kierowców. Opony letnie Barum są bardzo dobrze dostosowane do zmiennych warunków pogodowych oraz klimatu panującego w Polsce. 

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii przy produkcji, opony na sezon letni Barum zostały już docenione przez wielu kierowców za swoją odporność na ścieranie i wysokiej jakości parametry w stosunku do korzystnej ceny.

Jeśli lubisz czerpać przyjemność z jazdy, ale cenisz też sobie oszczędność, postaw na ekonomiczne opony letnie Barum!

Najwyżej oceniane letnie opony Barum

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.