Barum Brillantis 2

Barum
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Barum Brillantis 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Barum Brillantis 2 są pozycjonowane jako budżetowa opcja asymetrycznych opon letnich dla małych samochodów miejskich. Charakteryzują się dobrymi wskaźnikami bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu.  Oferują one również wysoki poziom przyczepności na mokrej nawierzchni oraz ochronę przed aquaplaningiem.

Opony posiadają centralnie zamontowane podłużne rynny, które szybko i niezawodnie odprowadzają wodę poza oponę. Szereg rowków wzdłuż boków i środka zapewnia wytrzymałość opony, minimalizuje jej odkształcenia i oferuje zwiększoną trwałość. Zapewniają one miękkie i szybkie hamowanie, a także niski poziom hałasu podczas jazdy.

Barum Brillantis 2 jest uważana za najbardziej ekonomiczną oponę w swoim rodzaju. Specjalny płaski kształt warstwy usztywniającej i twardy, garbaty obszar barku minimalizują możliwość nierównomiernego zużycia opony podczas użytkowania. Zwiększa to okres eksploatacji opony.

Centralne i boczne rowki szczelinowe w oponie zapewniają dobre odprowadzanie wody. Woda jest odprowadzana w kierunku wzdłużnym i poprzecznym, co zmniejsza możliwość wystąpienia zjawiska aquaplaningu.

Barum Brillantis 2 była pierwszą asymetryczną oponą zaprojektowaną dla małych samochodów miejskich, które dopiero stawały się popularne na początku XXI wieku. Produkty Barum wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością, a jednocześnie są dostępne dla szerokiego grona konsumentów. Opony Barum produkowane są w Niemczech na nowoczesnych urządzeniach, dlatego ich jakość jest równie dobra jak cena.

Dostępne rozmiary opon Barum Brillantis 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.