Opony całoroczne Barum

Barum
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.01/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Barum

Szerokość

Profil

Średnica

Dlaczego warto kupić opony całoroczne Barum

Producent z Czech posiada już ponad 70 lat doświadczenia w produkcji ogumienia. Odpowiedzią marki na zmieniające się potrzeby europejskich kierowców są opony całoroczne Barum.

Kupno opon z przeznaczeniem na cały rok marki Barum, wiąże się z wieloma zaletami. Dzięki temu ogumieniu przede wszystkim pozostaniesz niezależny od kapryśnych warunków pogodowych.

Wzór bieżnika oraz specjalna, elastyczna mieszanka gumowa użyta do produkcji opon całorocznych Barum sprawiły, że uzyskały one homologację zimową. Ogumienie wielosezonowe z homologacją to dodatkowa rekomendacja bezpiecznej jazdy w niepewnych warunkach zimowych.

Dodatkowo, docenione przez wielu kierowców równomierne zużycie bieżnika oraz ekonomiczna cena opon całorocznych Barum gwarantuje komfortową podróż tak samo na długich, jak i krótkich przebiegach.

Jak dobrać opony wielosezonowe Barum?

W ofercie marki Barum znajdują się modele ogumienia wielosezonowego, które z łatwością dobierzesz do popularnych typów pojazdów. Producent posiada opony na cały rok o różnym indeksie prędkości i nośności, co ułatwia dobranie ich do własnego pojazdu i stylu jazdy.

Dostępne popularne rozmiary od 13 do 18 cali sprawiają, że opony wielosezonowe Barum są doskonałą propozycją dla właścicieli aut osobowych średniej i wyższej klasy, ale też SUV-ów i aut o wysokiej mocy silnika. Dobrym wyborem jest tu ekonomiczne ogumienie Barum Quartaris 5.

Barum wziął również pod uwagę potrzeby właścicieli pojazdów o dużej masie. Opony Barum Vanis AllSeason oferują nie tylko komfort jazdy przez cały rok, ale też zwiększoną wytrzymałość na obciążenia oraz trwałość. Jest to ważna cecha, przy dobieraniu opon wielosezonowych do aut dostawczych.

Warto również zwrócić uwagę na wzmocnione opony całoroczne czeskiego producenta. Dobranie takiego ogumienia wiąże się z większą stabilnością w prowadzeniu pojazdu. To przekłada się na bardziej precyzyjne manewry podczas dynamicznej jazdy przez cały rok!

Jeśli interesuje Cię wybór opon, które umożliwiają nie tylko ekonomiczną jazdę, ale też niezależność od zmiennych warunków, warto jest kupić opony całoroczne Barum.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Barum

Ocena
producenta

5.01/6

Pozostałe opony Barum całoroczne

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.