Barum Quartaris 5

Barum
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Barum Quartaris 5

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Barum Quartaris 5 to ekonomiczna opona całoroczna, która będzie idealnym wyborem dla każdego, kto porusza się po dobrze utrzymanych drogach. Opony te łączą właściwości opon letnich i zimowych, pozwalając na prowadzenie o każdej porze roku. 

Zostały wyprodukowane przez renomowany niemiecki koncern Continential, która zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo poprzez skuteczne odprowadzanie wody, śniegu i błota spod bieżnika, jak i wysoką stabilność i świetne tłumienie nierówności

Opony Barum Quartaris 5 zostały przeznaczone do większości typów samochodów osobowych o wymiarach felgi od 13 do 18 cali. Sprawdzą się świetnie dla każdego konesera prostych, nieskomplikowanych miejskich terenów, gdzie potrzebny jest spokój i opanowanie przy jeździe. 

Z racji na to, jak budżetową opcją są opony Barum Quartaris 5, można znaleźć na ich temat wiele opinii. Najczęściej chwalona jest doskonała amortyzacja, jak i tłumienie nierówności

Niezależnie od prędkości, modele Quartaris 5 zawsze zachowują precyzję kierowania. Oczywiście kluczem opon całorocznych jest to, że pozwalają na hamowanie na powierzchni suchej, jak i mokrej - nie inaczej ma się to z Barum Quartaris 5. 

Użyteczność opon przez cały rok sprawia, że nie trzeba przechowywać drugiego zestawu, który tylko czeka na swoją kolej. Nie trzeba też tak często planować wizyt u wulkanizatora. 

Bieżnik zastosowany w Barum Quartaris 5 to wzorowany w kształcie jodełki model, który zapewni harmonijne osiągi na mokrej, śnieżnej, ale i suchej nawierzchni. Odpowiedni kąt zakrzywienia sprawia, że świetnie odprowadza wodę i błoto, co z kolei skutkuje mniejszą możliwością poślizgu.

Dzięki sieci poprzecznych lameli można mieć pewność, że opony Barum Quartaris 5 zachowają pełnię elastyczności w każdych warunkach pogodowych. 

Testy opon całorocznych Barum Quartaris 5

  • Test Auto Bild opon całorocznych w rozmiarze 205/55 R16, opona Barum Quartaris 5 zajęła dobre miejsce w środku stawki (2020 r.);

  • Test Használtautó.hu opon zimowych w rozmiarze 205/55 R16, opona Barum Quartaris 5 znalazła się na liście, choć jest oponą całoroczną (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Barum Quartaris 5

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.