Barum Vanis AllSeason | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Barum Vanis AllSeason

Barum
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Barum Vanis AllSeason

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.89/6

Barum Vanis AllSeason to opony całoroczne produkowane z przeznaczeniem do aut dostawczych i pojazdów typu VAN. Dany model oferuje znakomite osiągi i świetną przyczepność bez względu na panujące warunki na drodze. 

Opony zostały zaopatrzone w dodatkową warstwę gumy na ścianie bocznej, dzięki czemu zwiększono ich trwałość. Ta modyfikacja jest dobrym rozwiązaniem dla pojazdów poruszających się pod dużym obciążeniem. Takie rozwiązanie zwiększa żywotność i pozwala na dłuższe użytkowanie. 

Bieżnik w tym modelu posiada głębokie, poszerzone rowki, które spisują się bardzo dobrze na mokrej i ośnieżonej powierzchni. Odprowadzają one wodę spod czoła opony oraz zwiększają powierzchnię tarcia z nawierzchnią. Żebrowany wzór ogumienia Vanis AllSeason przekłada się na niski opór toczenia. Dzięki temu auto zużywa mniej paliwa i emituje zdecydowanie mniejszą ilość gazów do atmosfery. 

Wartym podkreślenia jest to, że stosowana mieszanka w oponie ma w składzie krzemionkę wysokiej jakości. Dzięki temu opona dostosowuje się do temperatur panujących na zewnątrz i użytkownik może cieszyć się komfortem bezpiecznej jazdy w przeróżnych warunkach. 

Marka Barum od kilkunastu lat należy do jednego z potentatów rynku oponiarskiego - koncernu Continental. Daje to możliwość współpracy z inżynierami produkującymi opony klasy premium oraz pozwala na czerpanie z bogatego zaplecza technicznego i teoretycznego. 

Wszystkie te czynniki sprawiają, że opona Barum Vanis AllSeason jest chętnie kupowana i polecana przez wielu jej użytkowników. 

Dostępne rozmiary opon Barum Vanis AllSeason

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.