Barum Bravuris 2

Barum
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Barum Bravuris 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Barum Bravuris 2 to letnie opony do aut osobowych, których kierowcom zależy na wysokim komforcie, dobrych osiągach oraz bezpieczeństwie jazdy. To wszystko można sobie zapewnić, bez konieczności przepłacania, wybierając prezentowany model.

Ogumienie Barum Bravuris 2 to produkt marki należącej do koncernu Continental. W produkcie wykorzystano wiele sprawdzonych rozwiązań, takich jak bieżnik o asymetrycznej budowie, która jest idealna do jazdy po suchej oraz mokrej nawierzchni.

W bieżniku opon Barum Bravuris 2 wykorzystano szerokie rowki i kanały odprowadzające wodę. W ten sposób zmniejsza się ryzyko poślizgu oraz zwiększa precyzja hamowania w czasie deszczu lub bezpośrednio po nim, gdy droga jest pokryta głębokimi kałużami. Zoptymalizowana konstrukcja bloków bieżnika poprawia sztywność opony, a to z kolei wpływa korzystnie na stabilność jazdy i skrócenie drogi hamowania na suchej i mokrej nawierzchni w sezonie letnim.

Opony Barum Bravuris 2 zostały wyprodukowane na bazie mieszanki gumowej z dużą zawartością krzemionki. Taki materiał skutecznie i szybko dopasowuje swoją elastyczność i powierzchnię styku z podłożem do aktualnych warunków pogodowych oraz temperatury. Dodatkowo producent zadbał o optymalizację konturu opony i w ten sposób zwiększył efektywność tego modelu.

Warto dodać, że materiał wykorzystany do produkcji opon Barum Bravuris 2 charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia oraz zużycie. Przekłada się to na bardzo długi okres użytkowania opony z zachowaniem jej optymalnych parametrów.

Popularne rozmiary opon Barum Bravuris 2

Dostępne rozmiary opon Barum Bravuris 2

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.