Barum SnoVanis 3

Barum
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Barum SnoVanis 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Barum SnoVanis 3 to opona zimowa klasy ekonomicznej, dostosowana do specyficznych potrzeb aut dostawczych, vanów i lekkich aut ciężarowych. 

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz optymalizacji kluczowych parametrów, prezentowane ogumienie jest dobrą i budżetową propozycją do samochodów zmagających się z dużymi obciążeniami na dalekich trasach.

Powyższy model jest kontynuacją popularnej wśród kierowców opony SnoVanis 2. Opony Barum SnoVanis 3 zostały wyprodukowane z użyciem nowoczesnej mieszanki gumowej, która powoduje, że ogumienie generuje niższe opory toczenia

W połączeniu z szerszą konstrukcją żeber, opona zapewnia teraz wydłużone przebiegi, co jest ważnym czynnikiem przy codziennym poruszaniu się pojazdem dostawczym.

Dzięki temu, producentom modelu udało się uzyskać opony o większej efektywności paliwowej, a także emitujące mniej szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery. Wybór tego modelu przynosi więc nie tylko korzyści ekologiczne, ale też ekonomiczne. 

Zastosowanie gęstej sieci lamelek śnieżnych i wspomnianego wyżej masywnego użebrowania sprawia, że model Barum SnoVanis 3 zachwyca dobrymi, jak na swój przedział cenowy, osiągami oraz zapewnia precyzyjną kontrolę nad samochodem w niepewnych, zimowych warunkach. 

Polskie zimy przyzwyczaiły kierowców do nawierzchni mokrej i dużej ilości błota pośniegowego. Konstruktorzy z Barum przygotowali prezentowane ogumienie i na taką ewentualność. 

Dzięki konstrukcji wyposażonej w poszerzone kanały obwodowe oraz rowkami w części barkowej, opony Barum SnoVanis 3 niezwykle efektywnie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia z punktu styku, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia poślizgu, czy też aquaplaningu. To ważny atut, który pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo podróży w zimie.

Opony zimowe Barum SnoVanis to bardzo dobra propozycja dla kierowców cięższych aut, którzy poszukują ekonomicznej i bezpiecznej jazdy w niepewnych, zimowych warunkach. 

Popularne rozmiary opon Barum SnoVanis 3

Dostępne rozmiary opon Barum SnoVanis 3

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.