Matador MPS530 Sibir Snow | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Matador MPS530 Sibir Snow

Matador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Matador MPS530 Sibir Snow

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.39/6

Matador MPS530 Sibir Snow to wysokiej jakości opony zimowe przeznaczone do użytkowania w pojazdach dostawczych o sporej masie i dużej mocy silnika. Inżynierowie tak zaprojektowali prezentowany model, że jest on w stanie dobrze utrzymać obciążenia i przeciążenia generowane przez takie samochody.

Jest to produkt klasy ekonomicznej, który oferuje zadowalające parametry w bardzo przystępnej cenie. Ogumienie to jest dostępne dla pojazdów wyposażonych w felgi o rozmiarze od 14 do 16 cali.

Prezentowane opony zimowe łączą w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i technologii, dzięki którym spisują się znakomicie w nawet bardzo trudnych warunkach zimowych. Uzyskały one oznaczenie 3PMSF. Oznacza to, że spełniają rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej w zakresie przyczepności na śniegu.

Opony Matador MPS530 Sibir Snow zostały zbudowane tak, aby zachować swoje optymalne parametry jezdne zarówno w czasie jazdy z ładunkiem, jak również podczas kierowania nieobciążonym pojazdem dostawczym. Produkt został przystosowany do różnych typów nawierzchni i na każdym zapewnia optymalne parametry przekładające się na wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

W modelu Matador MPS530 Sibir Snow wykorzystano bieżnik o symetrycznej budowie, który gwarantuje odpowiednie panowanie nad samochodem niezależnie od obciążenia oraz warunków drogowych i pogodowych charakterystycznych dla sezonu zimowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest bezproblemowe poruszanie się po śniegu, błocie czy też mokrej nawierzchni.

Specjalnie zaprojektowany układ kanalików i rowków umożliwia efektywne i szybkie usuwanie wody oraz błota pośniegowego spod powierzchni opony. Oznacza to, że prezentowany produkt w znaczącym stopniu zmniejsza ryzyko wystąpienia groźnego zjawiska aquaplaningu czy też poślizgu na śniegu albo błocie.

Mieszanka, z której wykonano opony Matador MPS530 Sibir Snow jest solidna i przystosowana do dużych obciążeń charakterystycznych dla aut dostawczych. Zachowuje ona odpowiednią elastyczność, nawet w skrajnie niskich temperaturach.

Dostępne rozmiary opon Matador MPS530 Sibir Snow

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.