Michelin Pilot Sport A/S Plus | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Pilot Sport A/S Plus

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Sport A/S Plus

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Sport A/S Plus to opona letnia przeznaczona samochodom osobowym, których kierowcy doceniają rozwiązania segmentu premium. Model ten zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu na trasie, jednocześnie nie redukując możliwości osiągania wysokich prędkości. 

Zastosowano tutaj innowacyjną technologię MaxTouch Construction, która odpowiada za świetną przyczepność opony zarówno na suchych, jak i mokrych powierzchniach. Projekt całej konstrukcji pozwolił jednocześnie na optymalne rozłożenie działających na nią nacisków, co przełożyło się na równomierne ścieranie się bieżnika.

Model ten został wyposażony w autorską mieszankę gumową TriFusion, która pozwala na zachowanie wysokiej wytrzymałości niezależnie od warunków atmosferycznych i osiąganych prędkości. Ta adaptacyjna formuła jest kluczem do zmniejszenia prawdopodobieństwa uszkodzeń mechanicznych. 

Francuski koncern nie zapomniał też o komforcie ekonomicznym kierowcy. Obniżono opory toczenia, co w przełożeniu zredukowało ilość zużywanego paliwa

Popularne rozmiary opon Michelin Pilot Sport A/S Plus

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Sport A/S Plus

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.