Michelin Pilot Road 4 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Pilot Road 4

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Road 4

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Road 4 to opona należąca do segmentu premium, odznaczając się świetnymi możliwościami jezdnymi, bezpieczeństwem i komfortem na każdym kilometrze. Model ten przeznaczony został do pracy w motocyklach sportowych i sportowo-turystycznych, których kierowcy pragną dobrej przyczepności zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach letnich. Odpowiednie właściwości opona ta zawdzięcza połączeniu nowoczesnych technologii ze sprawdzonymi standardami jakości.

Zastosowano tutaj dwa innowacyjne systemy, którymi są 2AT (ang. dual angle technology), jak również XST+. Zostały one połączone z odpowiednią rzeźbą bieżnika, pomagając w zachowaniu wysokiej stabilności pojazdu i redukując drogę hamowania nawet podczas trudnych warunków pogodowych.

Michelin Pilot Road 4 zalety

Specjalistyczne rowki sprawiają, że woda i zanieczyszczenia zostają sprawnie odprowadzone, przez co nie musisz martwić się o nadmierny wpływ akwaplanacji. W ten sposób każdy kilometr trasy będzie przyjemnością, do której będziesz chciał wrócić.

Cała konstrukcja Michelin Pilot Road 4 powstała na podstawie bardzo wytrzymałej mieszanki gumowej, co przekłada się na odporność na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i odkształcenia, o które tak łatwo na drogach. Jednocześnie udało się zminimalizować tempo ścierania się bieżnika, przez co opona przez długi czas zachowuje swoją świetność.

Francuski producent zawsze dba o ekonomię podróży, więc i w tym przypadku obniżył opory toczenia, dzięki czemu możesz cieszyć się niewielką ilością spalanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Road 4

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.