Michelin Pilot Road 4 GT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Pilot Road 4 GT

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Road 4 GT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Road 4 GT to nowoczesne rozwiązanie letnie przeznaczone do motocykli szosowych i sportowo-turystycznych. Model ten został zaprojektowany z myślą o wysokich osiągach w pełnym bezpieczeństwie i przy zachowaniu komfortowego sposobu prowadzenia. Uzyskać udało się poprzez implementację duetu, którym jest połączenie zaawansowanej rzeźby bieżnika i specjalistycznej mieszanki gumowej.

Francuski producent jest znany z nowoczesnych technologii, które często stosuje w swoich oponach. W tym wypadku nie było inaczej, czego najlepszym potwierdzeniem jest wprowadzenie systemu 2AT, czyli dual angle technology. W ten sposób udało się uzyskać dodatkową stabilność podczas jazdy z dużym obciążeniem. 

Michelin Pilot Road 4 GT czy warto?

W Michelin Pilot Road 4 GT zastosowano autorską rzeźbę bieżnika, do którego użyto jeszcze innej technologii, którą jest XST+. W ten sposób masz pewność wysokich osiągów, które połączone zostały z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Bieżnik sprawnie odprowadza nadmiar wody i zanieczyszczeń, dzięki czemu nie musisz martwić się o nadmierny negatywny wpływ akwaplanacji. 

Cała konstrukcja została opracowana na nowoczesnej mieszance gumowej, której główną charakterystyką jest wysoka wytrzymałość. Wpływa to bezpośrednio na odporność na ekstremalne temperatury, jak i pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to łączy się z długimi przebiegami, z racji na powolne zużywanie się bieżnika.

Marka Michelina zwieńczyła to wszystko niskimi oporami toczenia, dzięki którym możesz cieszyć się niewielką ilością spalanego paliwa, pozwalającą zaoszczędzić.

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Road 4 GT

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.