BFGoodrich Activan

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Activan

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Activan są to letnie opony do lekkich ciężarówek o specjalnym składzie mieszanki zbliżonym do modeli wyścigowych i wzmocnionej konstrukcji wewnętrznej, idealne do komercyjnego transportu pasażerów i towarów. 

Opony BFGoodrich Activan to świetny wybór, polecany właścicielom minibusów i małych ciężarówek, ponieważ guma opony jest dość wydajna, ekonomiczna i przyjazna dla środowiska oraz wykazuje doskonałe właściwości trakcyjne i hamowania na suchej i mokrej nawierzchni.

W przeciwieństwie do swoich bezpośrednich konkurentów, letnie opony BFGoodrich Activan Go do lekkich ciężarówek mają o 13% lepsze prowadzenie na mokrym torze, o 9% lepszą stabilność kierunkową, o 14% większą odporność na zużycie i o 16% dłuższą żywotność.

O 7% krótsza droga hamowania przeniosła skuteczność hamowania na zupełnie nowy poziom. Warto postawić na zakup modelu BF Goodrich Activan, jako jednego z najlepszych przedstawicieli letniej linii lekkich samochodów ciężarowych.

Wzór bieżnika opony BFGoodrich Activan Go jest symetryczny, niekierunkowy. Opony produkowane są w standardowej wersji czterożebrowej. Dwa żebra usztywniające są utworzone przez bloki w kształcie litery Z z małymi prostymi półotwartymi szczelinami-lamelkami po stronie barku. Tworzy to różnorodne krawędzie haczyków, które wzmacniają efekt krawędzi. 

Guma ma doskonały kontakt z asfaltem i nawierzchnią drogową, pewnie zachowuje się na drodze gruntowej i lekkim terenie. Część barkowa jest szeroka, złożona prostokątnymi makroblokami w kształcie litery L otwarte lamele, które nadają bieżnikowi sztywność, dzięki czemu opony są bardziej zwrotne i bezbłędnie pokonują zakręty z dużą prędkością. 

Boki letniej gumy do lekkich ciężarówek BF Goodrich Activan są maksymalnie wzmocnione włóknami aramidowymi oraz specjalnymi wstawkami z trwalszej mieszanki gumowej, która pozwala na stabilne poruszanie się nawet po najtrudniejszych trasach. 

System odwadniający opony BFGoodrich Activan składa się z trzech głównych kanałów obwodowych ze specjalnymi rowkami w części bocznej oraz dwóch wąskich dodatkowych w okolicy barku. Wraz z wolumetrycznymi rowkami poprzecznymi i rowkami ukształtowanymi błyskawicznie radzą sobie z drenażem, minimalizując ryzyko utknięcia w aquaplaningu. 

Ponadto zoptymalizowany układ bieżnika zmniejsza hałas związany z obracaniem się kół i sprawnie tłumi wibracje, zapewniając cichą i płynną jazdę. Wybierając i kupując opony BFGudrich Activan masz gwarancję dobrej akustyki i komfortu jazdy.

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Activan

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.