Opony letnie BFGoodrich

BFGoodrich
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
BFGoodrich

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie BFGoodrich oferta

Oferta opon letnich BFGoodrich obejmuje ogumienie między innymi do standardowych samochodów osobowych, SUV-ów, aut ciężarowych czy przeznaczonych do offroadowej jazdy.

Amerykański producent stawia na uniwersalność i wciąż poszerza asortyment opon letnich, aby spełnić oczekiwania każdego kierowcy.

Bez względu na to czy chodzi o spokojną jazdę na miejskim asfalcie, piaszczyste ostępy czy też ekstremalne warunki pogodowe – szeroka gama opon letnich BFGoodrich umożliwi pełne dostosowanie ogumienia do indywidualnych potrzeb.

Czy warto kupić opony letnie BFGoodrich?

Marka opon letnich BFGoodrich należy do koncernu oponiarskiego Michelin, który zajmuje pozycję jednego z liderów rynku. Warto postawić na opony letnie, w które inwestują liderzy branży oponiarskiej.

Amerykański producent ma za sobą długą tradycję produkcyjną, sięgającą końcówki XIX wieku. Doświadczenie producenta wynika z produkcji opon letnich przystosowanych do jazdy w trudnych, a często ekstremalnych warunkach drogowych.

W konsekwencji doświadczeń na amerykańskich trasach powstały opony letnie BFGoodrich. Łącząc wieloletnie doświadczenie z nowymi technologiami produkcji BFGoodrich zapewnia opony letnie, które nie tylko są wytrzymałe. Mają one za zadanie zapewnić kierowcy bezpieczeństwo, a przy tym mocniejsze wrażenia tak, by każda droga stała się nową przygodą.

Testy opon letnich BFGoodrich

Aby uzyskać potwierdzenie o jakości opon letnich amerykańskiego producenta przed zakupem, warto sprawdzić testy opon ekspertów.

Niezależne organizacje poddają ogumienie na sezon letni BFGoodrich testom, obiektywnie weryfikując ich jakość. W takich testach drobiazgowo sprawdzane są parametry opony letniej oraz jej zachowanie na każdym rodzaju nawierzchni.

Jako przykład niech posłuży model opony letniej BFGoodrich Advantage. Warto wspomnieć o trzech prestiżowych testach, które zostały przeprowadzone dla rozmiaru 205/55 R16 w 2021 roku.

W teście ÖAMTC i TCS, opona uzyskała pozytywne opinie i jak wskazuje nota, polecają ją eksperci motoryzacyjni. Test automobilklubu ADAC również docenił jakość opony letniej BFGoodrich nadając jej notę „zadowalająca”.

Te jak i inne testy opon letnich są dobrym i przede wszystkim obiektywnym potwierdzeniem jakości, którą reklamuje się producent.

Najwyżej oceniane letnie opony BFGoodrich

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.