Opony zimowe BFGoodrich

BFGoodrich
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.78/6

Wyszukaj
zimowe opony
BFGoodrich

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe BFGoodrich testy

Jakość ogumienia na sezon zimowy BFGoodrich potwierdzają testy opon, w których biorą udział. Dzięki testom rozmaitych organizacji i instytucji kierowca jeszcze przed zakupem może zweryfikować parametry jezdne opony zimowej i jej zachowanie w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Jako przykład, przeanalizujmy krótko model opony zimowej BFGoodrich G-Force Winter 2. W testach GTÜ, Auto, Motor und Sport z 2020 roku, ogumienie na zimę BFGoodrich zyskało bardzo pozytywne opinie ekspertów, a w tym dwukrotną pozycję w ścisłej czołówce opon zimowych (2. miejsce).

W tym samym roku wiodący niemiecki magazyn motoryzacyjny Auto Bild bardzo docenił ogumienie zimowe amerykańskiego producenta w rozmiarze 245/45 R18, określając je mianem „wzorowego”.

Wybierając opony zimowe najczęściej kierujemy się bezpieczeństwem. Jest to szczególnie ważne w trudnych, zimowych warunkach. Opony zimowe BFGoodrich posiadają oznaczenie 3PMSF. Oznacza to, że przeszły dodatkowe testy przyczepności na śniegu.

Symbol ten mówi, że wybrana opona zimowa spełnia wymogi Unii Europejskiej dotyczące jazdy zimowej i jest niejako gwarancją bezpieczeństwa w sezonie zimowym.

Dlaczego warto kupić opony zimowe BFGoodrich

Amerykańska marka BFGoodrich ma za sobą wieloletnią tradycję produkcji opon zimowych sprawdzających się w trudnych warunkach. Ogumienie na zimę jest sprawdzane przez producenta w trudnych i zróżnicowanych warunkach stanów Zjednoczonych. Dzięki temu opony zimowe BFGoodrich są gwarancją przyczepności i solidności w najtrudniejszych warunkach.

Cechą charakterystyczną ogumienia na zimę BFGoodrich jest znakomite trzymanie się drogi w różnych warunkach. Ogumienie radziło sobie w błocie, na świeżym śniegu, czy nawet na oblodzonej drodze.

Agresywnie wyglądający bieżnik i wykorzystane nowe technologie zaowocowały powstaniem opon zimowych BFGoodrich, które zapewniają pewność prowadzenia na każdej nawierzchni. Wybierając ogumienie na zimę

BFGoodrich otrzymujemy gwarancję bezpiecznej jazdy w każdym miejscu dla siebie i podróżujących z nami najbliższych.

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.