Opony całoroczne BFGoodrich

BFGoodrich
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
BFGoodrich

Szerokość

Profil

Średnica

Zalety opon całorocznych BFGoodrich

Marka BFGoodrich należy do tak zwanych marek opon średniej klasy. Oznacza to, że opony całoroczne BFGoodrich produkowane są w oparciu o nowe technologie pozwalające osiągać wysokie parametry jezdne na suchej i mokrej nawierzchni. Opony wielosezonowe klasy średniej cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Ogumienie całoroczne BFGoodrich charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania. Amerykański producent ceniony jest za dobre dostosowanie ogumienia do bardzo zróżnicowanych warunków panujących w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki temu zahartowane na zachodzie opony wielosezonowe produkcji BFGoodrich bez problemu poradzą sobie na europejskiej drodze o każdej porze roku.

BFGoodrich to doświadczona marka

Markę BFGoodrich cechuje ponad 150-letnie doświadczenie na rynku wyrobów gumowych. Firma została założona w 1870 roku przez Benjamina Franklina Goodricha. Niedługo potem marka zaznaczyła swoją obecność pierwszymi innowacjami na rynku oponiarskim.

BFGoodrich wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w produkcji opon całorocznych do jazdy off-roadowej, aby każda opona całoroczna podołała nawet ekstremalnym warunkom. To właśnie dzięki rozwiązaniom zawartym w oponach do pojazdów ciężkich i terenowych, BFGoodrich zawdzięcza swoją światową renomę.

Opony całoroczne BFGoodrich dla kogo są?

Opony całoroczne BFGoodrich są odbiciem amerykańskiej jakości oferowanej przez producenta. W ofercie znajdują się opony o różnym przeznaczeniu. Ogumienie BFGoodrich spełni oczekiwania kierowców poruszających się po miejskiej dżungli, a także tych, którzy wyzwań szukają poza utartym asfaltem.

Doświadczenie w produkcji opon terenowych jest dodatkowym gwarantem, że opony całoroczne Goodrich podołają każdym warunkom, z jakimi mierzy się na co dzień europejski kierowca.

Oferta modeli zapewniona przez amerykańskiego producenta oraz szerokie spektrum cen umożliwi dobranie dedykowanego ogumienia do samochodów osobowych, 4x4 oraz SUV-ów, tak by mogły spełnić Twoje oczekiwania.

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.