BFGoodrich Advantage SUV All-Season | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

BFGoodrich Advantage SUV All-Season

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Advantage SUV All-Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Advantage SUV All-Season to opona całoroczna klasy średniej, dedykowana do większych samochodów typu SUV. Amerykański producent postawił w tym modelu na kontrolę oraz bezpieczeństwo jazdy, niezależnie od warunków pogodowych. 

Wysokiej klasy kierunkowa rzeźba bieżnika jest specjalnie przystosowana do zapewnienia stabilnej jazdy – zarówno na śniegu, błocie, jak i rozgrzanym asfalcie. Gęsta sieć rowków skutecznie odprowadza ciecz spod kół, co pozytywnie wpływa na przyczepność oraz drogę hamowania. 

Czy warto kupić BFGoodrich Advantage SUV All-Season?

BFGoodrich Advantage SUV All-Season to zdecydowanie wart zakupu model dla kierowców, którzy chcą zachować niezależność i spokój podczas jazdy. Brak konieczności sezonowej wymiany sprawia mniej kłopotów, a także potencjalnie wpływa na oszczędność. 

Czy jest to bezpieczne ogumienie? Tak! Dowodem na to jest oznaczenie 3PMSF, które posiadają opony BFGoodrich Advantage SUV All-Season. Dzięki niemu kierowca ma gwarancję, że model został dodatkowo przetestowany i spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Chcąc podróżować komfortowo przez cały rok, warto postawić na model uznanej na całym świecie marki. Kupując opony BFGoodrich Advantage SUV All-Season zyskujesz nie tylko dobre parametry jezdne, ale też znakomity stosunek jakości do ceny. Sprawdź naszą ofertę i dobierz ogumienie do swojego pojazdu!

Popularne rozmiary opon BFGoodrich Advantage SUV All-Season

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Advantage SUV All-Season

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.