BFGoodrich G-Grip All Season | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

BFGoodrich G-Grip All Season

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich G-Grip All Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich G-Grip All Season, jak sama nazwa wskazuje, to opona całoroczna, dedykowana dla samochodów osobowych, która wpada w klasę średnią, choć swoimi możliwościami potrafi rywalizować z droższymi modelami. Wszystko to przez specjalną konstrukcję, która pozwala na świetne osiągi zarówno na mokrych, jak i suchych trasach.

Jak w każdych oponach wielosezonowych, producent szuka złotego środka, który zapewni dobrą jazdę zarówno latem, jak i zimą. Marka BFGoodrich dokonała tego za pomocą kierunkowej rzeźbie bieżnika z rowkami w kształcie litery V, która zwykle jest stosowana w modelach zimowych. Zapewnia to świetną ochronę przed aquaplaningiem i możliwość szybkiego usunięcia wody spod kół.

Oczywiście nie mogło obyć się bez przeciwwagi letniej, gdyż inaczej trudno byłoby o dobrą przyczepność na suchej nawierzchni. Właśnie dlatego w modelu G-Grip All Season zastosowano odpowiednie centralne żebro, jak i masywne klocki barkowe.

Wszystko to sprawia, że opona BFGoodrich G-Grip All Season sprawdza się świetnie w każdych warunkach, co z kolei pozwala na oszczędność pieniędzy poprzez brak potrzeby zmieniania opon dwa razy w roku.

BFGoodrich to marka, która należy do międzynarodowego koncernu Michelin, co sprawia, że korzysta z ich najnowszych nowinek technologicznych. Jest to firma z długoletnią tradycją, na której ogumieniu poruszał się pierwszy Ford produkowany na początku XX wieku. Doświadczenie zebrane przez stulecie sprawiło, że BFGoodrich to opony, które zbierają świetne opinie kierowców, jak i recenzentów.

Testy opony BFGoodrich G-Grip All Season

Model G-Grip All Season nie został przetestowany przez żadnego profesjonalnego recenzenta, co sprawia, że nie ma dokładnych badań na temat tego, jak przedstawia się on w porównaniu z innymi oponami całorocznymi. Jednak czasem warto posłuchać się amatorskich recenzentów, a więc po prostu kierowców, którzy podzielili się swoim zdaniem na internecie.

Ich zdaniem opony bardzo dobrze spełniają swoje zadanie, wytrzymując nawet najbardziej skrajne temperatury, jednocześnie pozwalając na pełnię kontroli nad pojazdem w każdych warunkach.

Popularne rozmiary opon BFGoodrich G-Grip All Season

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich G-Grip All Season

14 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.