BFGoodrich Trail-Terrain T/A

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Trail-Terrain T/A

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Trail-Terrain T/A to opony całoroczne przeznaczone do szerokiej gamy aut terenowych z napędem 4x4. Jest to model specjalnie zaprojektowany, by łączyć wysoką trwałość z optymalnymi osiągami. 

Na szczególną uwagę zasługuje tu zoptymalizowany bieżnik, wyposażony w głębokie lamele 3D. Zapewniają one wysoką stabilność prowadzenia zarówno na sypkim terenie latem, jak i podczas zimowych mrozów. 

Masywne klocki bieżnika opon BFGoodrich Trail-Terrain T/A mają pozostawać stabilniejsze w każdych warunkach, co nie tylko redukuje hałas, ale też wydłuża żywotność ogumienia. 

Zalety BFGoodrich Trail-Terrain T/A

Zalety opony BFGoodrich Trail-Terrain T/A wynikają przede wszystkim z bardzo przemyślanej konstrukcji. Jest ona uniwersalnie przygotowana na warunki pogodowe panujące przez cały rok.

Ząbkowana konstrukcja barku opony została specjalnie zoptymalizowana, by zachowywać dobre parametry na miękkim i grząskim terenie. Dzięki takiej konstrukcji, model BFGoodrich Trail-Terrain T/A zachowuje przyczepność, bez jednoczesnego generowania nadmiernego hałasu. 

O znakomitym przygotowaniu prezentowanej opony do warunków zimowych świadczy oznaczenie 3PMSF. Dzięki tej rekomendacji wiadomo, że ogumienie spełnia rygorystyczne wymogi unijne, dotyczące przyczepności na śniegu. 

Poszukujesz solidnego modelu na swobodne i bezpieczne przygody poza utartym szlakiem? Sprawdź naszą ofertę i już dziś dobierz opony BFGoodrich Trail-Terrain T/A do swojego pojazdu!

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Trail-Terrain T/A

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.