BFGoodrich Advantage All-Season | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

BFGoodrich Advantage All-Season

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Advantage All-Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Advantage All-Season to opona całoroczna, dedykowana do samochodów osobowych, minivanów oraz mniejszych SUV-ów. Model został specjalnie zaprojektowany, by zapewniać pewność i kontrolę nad pojazdem przez 365 dni w roku.

Prezentowany model należy do klasy średniej i zapewnia znakomity stosunek jakości do ceny. Marka BFGoodrich niejednokrotnie pokazała, że jej opony są w stanie konkurować z najlepszymi produktami na rynku. 

Zalety BFGoodrich Advantage All-Season

Opony BFGoodrich Advantage All-Season zostały wyposażone w nowoczesny, kierunkowy bieżnik z rowkami w kształcie litery “V”. Wydłużone rowkowanie w jeszcze sprawniejszy sposób odprowadza wodę, a fazowane krawędzie poprawiają przyczepność na mokrej i ośnieżonej nawierzchni. 

O znakomitej stabilności w warunkach zimowych, świadczy otrzymane przez opony BFGoodrich Advantage All-Season oznaczenie 3PMSF. Jest to swoisty znak jakości, że prezentowany model spełnia rygorystyczne normy unijne w zakresie bezpieczeństwa jazdy. 

Za stabilne parametry przez cały rok odpowiada też przemyślana mieszanka gumowa. Wzbogacony skład sprawia, że opony zachowują swoje właściwości nawet w skrajnych temperaturach. To pewne rozwiązanie zarówno na gorące lato, jak i niepewne zimy!

Popularne rozmiary opon BFGoodrich Advantage All-Season

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Advantage All-Season

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.