BFGoodrich Urban Terrain T/A

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Urban Terrain T/A

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

BFGoodrich Urban Terrain T/A nie zawodzą, co jest trudnym zadaniem dla całorocznych modeli, nawet jeśli są zaprojektowane do jeżdżenia po mieście tak, jak Urban Terrain T/A. Jest to model zaprojektowany dla samochodów z napędem na cztery koła, jak i SUV-ów. Cechuje się wytrzymałością i przyczepnością w każdej pogodzie, co zostało osiągnięte przez odpowiednią konstrukcję bieżnika

W tym modelu marki BFGoodrich został zastosowany asymetryczny rodzaj bieżnika, który pozwala na równomierne zużywanie - poprawia to żywotność opon, które przez długi czas zachowują pełnię swoich możliwości. Jest to szczególnie ważne, gdyż nikt nie chce kupować całorocznych opon częściej, niż ich letnich i zimowych odpowiedników.

Zastosowanie wzdłużnych rowków pozwala na skuteczne odprowadzanie wody, co zwiększa przyczepność całego samochodu, redukując jednocześnie możliwość poślizgu, o który tak łatwo podczas zimowych dni. Redukuje to jednocześnie drogę hamowania, pozwalając na lepszą kontrolę nad pojazdem nawet w trudnych warunkach.

Głęboka rzeźba bieżnika jest jednym z powodów długiej żywotności tego modelu, jednak ważna jest też mieszanka gumowa, która pozwala na znoszenie nawet skrajnych temperatur - zarówno bardzo wysokich, jak i niskich.

Marka BFGoodrich należy do francuskiego koncernu Michelin, choć swoją amerykańską tradycję zachowuje od 1870 roku. Połączenie długoletniego doświadczenie z nowinkami technologicznymi motoryzacyjnego giganta zaowocowało w oponach, które polecają zarówno recenzenci, jak i kierowcy.

Testy opony BFGoodrich Urban Terrain T/A

Niestety, na tę chwilę nie ma profesjonalnie przeprowadzonych testów, które mogłyby posłużyć za porównanie modelu Urban Terrain T/A do innych opon całorocznych.

Nie znaczy to jednak, że opony te nie są wykorzystywane przez kierowców. Wręcz przeciwnie - cieszą się świetnymi opiniami. Posiadacze tego modelu chwalą go przede wszystkim za wytrzymałość, jak i zapewnienie pełnej kontroli w błocie i śniegu.

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Urban Terrain T/A

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.