BFGoodrich Activan 4S

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Activan 4S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Activan 4S to opona letnia klasy średniej. Co możemy więcej napisać na temat tego interesującego bieznika? Instruktorzy chwalą ją za doskonały stosunek jakości do ceny, co przyciąga nawet najbardziej wymagających kierowców.

Model Activian 4S skierowany jest do samochodów dostawczych, a opona posiada bieżnik asymetryczny, który jest gwarancją nowoczesności i bezpieczeństwa. Ogumienie to znajdziesz w rozmiarach od 14 do 16 cali, choć pamiętaj, że producenci często rozwijają swoją paletę rozmiarów. 

Dlaczego warto kupić BFGoodrich Activan 4S?

W modelu BFGoodrich Activan 4S zadbano o właściwą przyczepność, zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. A to wszystko dzięki asymetrycznemu bieżnikowi, który świetnie sprawdza się w takich warunkach. Pozwala on na swobodne odprowadzanie wody i kontrolę na Twoim pojazdem w trudnych warunkach. 

BFGoodrich Activan 4S odznacza się niezłą wytrzymałością w każdej pogodzie. Wpływają na to warstwy osnowy, które zapewniają lepszą ochronę. A wewnętrzna konstrukcja, które została wzmocniona na bokach, sprawia, że model doskonale radzi sobie przy dużym obciążeniu. 

Co ciekawe, do budowy tego modelu posłużyła nowoczesna mieszanka gumowa. Dzięki temu producent zredukował opory toczenia, a co za tym idzie również zminimalizował spalanie paliwa! Mieszanka również inteligentnie radzi sobie ze ścieraniem mechanicznym, co pozwala cieszyć się BFGoodrich Activan 4S przez dłuższy czas. 

Ogumienie polubią kierowcy, którzy cenią sobie doskonałe osiągi bez względu na warunki atmosferyczne.

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Activan 4S

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.