BFGoodrich G-Force Winter 2

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich G-Force Winter 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.07/6

BFGoodrich G-Force Winter 2 to model opony zimowej klasy średniej. Produkt ten charakteryzuje się bardzo dobrze wyważonym stosunkiem ceny do jakości. Innymi słowy użytkownicy tego produktu mogą cieszyć się optymalnymi parametrami jezdnymi bez konieczności martwienia się wysokimi kosztami zakupu.

Ogumienie zimowe BFGoodrich G-Force Winter 2 zostało stworzone z myślą o użytkowaniu w pojazdach osobowych jeżdżących na kołach z felgami o rozmiarze 15-18 cali.

Jest to bezpośredni następca modelu BFGoodrich G-Force Winter, jednak w tym przypadku producenci poprawili wiele istotnych parametrów, które przekładają się na jeszcze bardziej bezpieczną i komfortową jazdę w warunkach zimowych niezależnie od rodzaju nawierzchni i pogody.

W oponach BFGoodrich G-Force Winter 2 wykorzystano bieżnik o rzeźbie kierunkowej. Układ szerokich rowków w kształcie litery V umożliwia efektywne odprowadzanie błota pośniegowego i wody spod powierzchni opony. Duże zagęszczenie lameli oraz szerokie kanały barkowe to istotne cechy, dzięki którym opony BFGoodrich G-Force Winter 2 zapewniają bardzo dobrą przyczepność na śniegu, wodzie i nie tylko.

Warto dodać, że opony zimowe BFGoodrich G-Force Winter 2 zostały wyprodukowane ze specjalnej mieszanki gumowej, która zachowuje idealną elastyczność nawet w przypadku skrajnie niskich temperatur. Jest ona również bardzo trwała i gwarantuje równomierne zużycie bieżnika przez cały okres żywotności produktu.

Lekka mieszanka generuje niskie opory toczenia, a to gwarantuje niski poziom zużycia paliwa.

Testy opony zimowej BFGoodrich G-Force Winter 2

  • Test Auto Motor und Sport w rozmiarze 225/50 R17, opona zimowa BFGoodrich G-Force Winter 2 otrzymała notę bardzo dobrą (2 miejsce, 2020 r.);
  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/40 R18, opona zimowa BFGoodrich G-Force Winter 2 otrzymała notę zadowalającą (2020 r.);
  • Test GTÜ w rozmiarze 225/50 R17, opona zimowa BFGoodrich G-Force Winter 2 została polecana (2 miejsce, 2020 r.);
  • Test TCS w rozmiarze 215/65 R16, opona zimowa BFGoodrich G-Force Winter 2 została polecana (2 miejsce, 2017 r.).

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich G-Force Winter 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.