BFGoodrich Activan Winter

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Activan Winter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Activan Winter to model opon zimowych z klasy średniej, która charakteryzuje się tym, że łączy dobre osiągi z przystępną ceną. Model docelowo jest przeznaczony do użytku dla samochodów dostawczych. Aby poprawić jazdę na każdym typie nawierzchni z pełnym obciążeniem, został on dodatkowo wzmocniony.

Nowoczesna mieszanka gumowa, która została użyta do budowy opony BFGoodrich Activan Winter, cechuje się dużą elastycznością w szerokim spektrum temperatur. Poza tym jest ona bardzo trwała i wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto jest lżejsza w porównaniu z poprzednimi modelami, co w rzeczywistości pozwala na ograniczenie zużycia paliwa, a także na zmniejszenie oporów toczenia. 

Dzięki jej zastosowaniu poprawia się również przyczepność opony do nawierzchni oraz bezpieczeństwo jazdy, co jest konsekwencją tego, że zwiększa się powierzchnia kontaktu opony z jezdnią.

Opona została przez inżynierów zaprojektowana w taki sposób, aby bieżnik zużywał się równomiernie i powoli. To w głównej mierze zasługa optymalnie rozłożonych nacisków działających na oponę. W efekcie model BFGoodrich Activan będzie mógł służyć pełnią osiągów przez praktycznie cały okres eksploatacji.

Kierunkowy bieżnik z szerokimi rowkami, jaki został zastosowany w oponie BFGoodrich Activan, gwarantuje efektywne odprowadzanie wody, a także skutecznie minimalizuje ryzyko aquaplaningu. Jednocześnie szybkie osuszanie bieżnika wpływa pozytywnie na przyczepność opony do jezdni i to niezależnie od tego, jakie akurat panują warunki pogodowe, a także poprawia znacząco bezpieczeństwo jazdy.

BFGoodrich Activan wyposażony został w solidne żebra, które są w dużej mierze odpowiedzialne za stabilną i precyzyjną jazdę w trakcie wykonywania nawet tych gwałtowniejszych manewrów.

Oprócz bezpieczeństwa i dobrych osiągów opona jest w stanie zapewnić również dynamikę i komfort w trakcie jazdy.

Testy opony zimowej BFGoodrich Activan Winter

  • Test ACE w rozmiarze 225/50 R17, opona zimowa BFGoodrich Activan Winter (2. miejsce, 2020 r.);
  • Test Auto Motor Sport, w rozmiarze 225/50 R17, opona zimowa BFGoodrich Activan Winter (4. miejsce, 2020 r.);
  • Test Auto Bild, w rozmiarze 245/50 R18, opona zimowa BFGoodrich Activan Winter (7. miejsce, 2020 r.).

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Activan Winter

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.