BFGoodrich G-Force Winter | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

BFGoodrich G-Force Winter

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich G-Force Winter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 10 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.92/6

BFGoodrich G-Force Winter to wysokiej jakości opony zimowe, które spełniają rygorystyczne wymagania unijne w zakresie przyczepności, krótkiej drogi hamowania i innych istotnych parametrów jezdnych na trudnej, ośnieżonej nawierzchni charakterystycznej dla pory zimowej. Efektem takiego stanu rzeczy jest uzyskanie oznaczenia 3PMSF stanowiącego potwierdzenie wysokiej jakości i optymalnych parametrów tych opon.

Model BFGoodrich G-Force Winter jest zaliczany do klasy ekonomicznej opon zimowych. Oznacza to, że użytkownik zyskuje optymalne parametry jezdne w zamian za przystępną cenę. Ogumienie to jest przeznaczone do pojazdów, które poruszają się na kołach z felgami o rozmiarze od 13 do 18 cali.

BFGoodrich G-Force Winter to opona stworzona z myślą o codziennym użytkowaniu w warunkach zimowych na ośnieżonej, mokrej, suchej czy też oblodzonej trasie. W produkcie zastosowano innowacyjny bieżnik kierunkowy oraz rowki w kształcie litery V.

Takie rozwiązania sprawiają, że opona w bardzo skuteczny sposób odprowadza spod swojej powierzchni nadmierną ilość wody i błota pośniegowego, chroniąc pojazd przed zjawiskiem poślizgu i aquaplaningu. Innymi słowy opony BFGoodrich G-Force Winter gwarantują świetną przyczepność i wysoki poziom bezpieczeństwa niezależnie od warunków drogowych panujących zimą.

Spore zagęszczenie lameli i nowoczesna konstrukcja bieżnika to istotne atuty, dzięki którym opony BFGoodrich G-Force Winter zapewniają krótką drogę hamowania na śliskich i ośnieżonych drogach, a także efektywne przyspieszanie czy też bezproblemowe ruszanie z miejsca.

Mieszanka gumy, z której wykonano opony BFGoodrich G-Force Winter, zapewnia bardzo dobrą elastyczność i utrzymanie optymalnych właściwości jezdnych niezależnie od temperatury. Produkt został zaprojektowany tak, aby nie tracić swoich właściwości nawet w silnych mrozach. Mieszanka ta jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz inne czynniki powodujące zbyt szybkie zużycie.

Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów przekłada się na równomierne zużycie bieżnika i zachowanie optymalnych parametrów przez cały okres żywotności opony.

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich G-Force Winter

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia