BFGoodrich Radial T/A

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Radial T/A

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Radial T/A to letnia opona radialna przeznaczona do dużych samochodów typu SUV, Jeep i lekkich ciężarówek. Dzięki czterem podłużnym rowkom, opona wyróżnia się niezawodnością i stabilnością w ulewnym deszczu oraz trudnych warunkach drogowych i klimatycznych. Cechy konstrukcyjne i skład gumy BFGoodrich Radial T/A pomagają zachować ją przed deformacją, a w konsekwencji żywotność jest znacznie dłuższa.

Wzór bieżnika jest asymetryczny, w konsekwencji zapewniona jest ochrona antypoślizgowa. Opona zapewnia wsparcie dynamiki jazdy na problematycznych obszarach.

Rzędy bloków działają jak bloki stabilizujące podczas przyspieszania z dużą prędkością. Głębokie, dziurkowane elementy skutecznie odprowadzają wilgoć i wspomagają mobilność. Osnowa opony jest laminowana przędzą z tworzywa sztucznego, dzięki czemu opona nie przegrzewa się w gorące dni i nie pęka w zimne dni.

Opony BFGoodrich Radial T/A są wzmocnione podwójnym stalowym koszykiem dla dodatkowej wytrzymałości i trwałości. Bieżnik opony posiada lamele, które umożliwiają dobry kontakt z asfaltem i szybko odprowadzają nadmiar wody, błota i roztopionego śniegu.

Bloki barkowe znajdują się po różnych stronach, co zapewnia zwrotność samochodu na różnych powierzchniach o każdej porze roku. Poprzeczki między blokami poprawiają sztywność opony, a indeks nośności wynosi 102 (do 850 kg).

BFGoodrich Radial TA to opona o wysokiej zdolności do jazdy terenowej, przeznaczona do jazdy po piasku, glebie, śniegu, rozjeżdżonej drodze lub bezdrożach. Centralne żebra i klocki zapewniają dobrą skuteczność hamowania na śliskich i mokrych nawierzchniach.

Opona może wytrzymać duży ciężar i jest odporna na zmiany klimatyczne. Bieżnik szybko się oczyszcza, co poprawia kontakt opony z nawierzchnią. Opony są komfortowe pod względem akustycznym i osiągają prędkość do 190 km/h.

Opony BFGoodrich Radial T/A to wysokiej jakości radialne opony letnie. Zapewniają dobre prowadzenie zarówno na mokrych drogach, jak i na gorących, suchych nawierzchniach. Są przeznaczone do popularnych typów samochodów osobowych średniej i wyższej klasy.

Każdy model BFGoodrich Radial T/A został wyprodukowany w fabrykach amerykańskiego producenta z wykorzystaniem restrykcyjnych norm elektronicznej kontroli jakości.

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Radial T/A

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.