BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 to opona letnia produkowana z myślą o samochodach terenowych z napędem 4x4. Reprezentuje klasę średnią, a jej unikalna budowa pozwala na bezpieczną jazdę w ekstremalnych warunkach i bardzo długą żywotność.

Opona została wyposażona w bieżnik blokowy, a więc jej powierzchnię pokrywają niezależne bloki połączone systemem rowków. Zastosowano tutaj technologię Terrain Attack, zapewniającą fantastyczną trakcję na grząskiej nawierzchni.

Dzięki charakterystycznej budowie i bardzo mocnej konstrukcji opona jest w stanie radzić sobie w wyjątkowo trudnych warunkach, kiedy nawierzchnia jest nierówna, pokryta żwirem, kamieniami i innymi elementami.

Warto zwrócić uwagę, że opona BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 powstała w dużej mierze w oparciu o technologię wykorzystywaną przez markę Michelin, a jak wiadomo - jest to bezkonkurencyjny producent w branży oponiarskiej. Inspiracja rozwiązaniami potężnego koncernu znacząco wpłynęła na jakość produktu, gwarantując doskonały stosunek parametrów do ceny.

Producent zadbał przede wszystkim o tym, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo kierowcom wybierającym bezdroża zamiast gładkich jezdni. Dzięki innowacyjnym technologiom, opona jest przygotowana na optymalną pracę w warunkach terenowych i podczas złej pogody.

System szerokich rowków sprawia, że opona na bieżąco usuwa nadmiar cieszy i błota spod kół, dlatego samochód terenowy zyskuje bardzo dobrą przyczepność, a kierowca nie traci kontroli nad pojazdem nawet przemierzając tereny pokryte grubą warstwą błota.

Opona została wykonana z nowoczesnej mieszanki gumy w technologii Krawl-TEK, która sprawia, że ogumienie jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a także elastyczne. Bez problemu dopasowuje się więc do zastanej nawierzchni i pozwala na komfortową jazdę niezależnie od przeszkód. 

Testy opony letniej BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

  • Test Drive Out Test w rozmiarze 265/75 R16, opona letnia BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 otrzymała notę szczególnie polecaną (2. miejsce, 2016 r.). 

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.