BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 to opona letnia produkowana z myślą o samochodach terenowych z napędem 4x4. Reprezentuje klasę średnią, a jej unikalna budowa pozwala na bezpieczną jazdę w ekstremalnych warunkach i bardzo długą żywotność.

Opona została wyposażona w bieżnik blokowy, a więc jej powierzchnię pokrywają niezależne bloki połączone systemem rowków. Zastosowano tutaj technologię Terrain Attack, zapewniającą fantastyczną trakcję na grząskiej nawierzchni.

Dzięki charakterystycznej budowie i bardzo mocnej konstrukcji opona jest w stanie radzić sobie w wyjątkowo trudnych warunkach, kiedy nawierzchnia jest nierówna, pokryta żwirem, kamieniami i innymi elementami.

Warto zwrócić uwagę, że opona BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 powstała w dużej mierze w oparciu o technologię wykorzystywaną przez markę Michelin, a jak wiadomo - jest to bezkonkurencyjny producent w branży oponiarskiej. Inspiracja rozwiązaniami potężnego koncernu znacząco wpłynęła na jakość produktu, gwarantując doskonały stosunek parametrów do ceny.

Producent zadbał przede wszystkim o tym, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo kierowcom wybierającym bezdroża zamiast gładkich jezdni. Dzięki innowacyjnym technologiom, opona jest przygotowana na optymalną pracę w warunkach terenowych i podczas złej pogody.

System szerokich rowków sprawia, że opona na bieżąco usuwa nadmiar cieszy i błota spod kół, dlatego samochód terenowy zyskuje bardzo dobrą przyczepność, a kierowca nie traci kontroli nad pojazdem nawet przemierzając tereny pokryte grubą warstwą błota.

Opona została wykonana z nowoczesnej mieszanki gumy w technologii Krawl-TEK, która sprawia, że ogumienie jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a także elastyczne. Bez problemu dopasowuje się więc do zastanej nawierzchni i pozwala na komfortową jazdę niezależnie od przeszkód. 

Testy opony letniej BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

  • Test Drive Out Test w rozmiarze 265/75 R16, opona letnia BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 otrzymała notę szczególnie polecaną (2. miejsce, 2016 r.). 

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.