BFGoodrich Advantage SUV

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Advantage SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Advantage SUV to letnia opona klasy średniej zaprojektowana z myślą o jej zamontowaniu i użytkowaniu w samochodach terenowych z napędem 4x4 oraz pojazdach sportowo-użytkowych typu SUV. Producent zadbał o zapewnienie jak najlepszych parametrów jezdnych przy jednoczesnym zachowaniu przyzwoitego poziomu cen.

Warto zaznaczyć, że ogumienie BFGoodrich Advantage SUV zostało specjalnie wzmocnione. Dzięki temu bez większego problemu jest w stanie utrzymać masę ciężkiego pojazdu terenowego lub SUV oraz przeciążenia generowane przez jego mocny silnik oraz układ napędowy.

Nawet w przypadku częstej jazdy w terenie, poza asfaltowymi trasami, opisywana opona zachowuje swój optymalny kształt i nie ulega uszkodzeniu. To z kolei przekłada się na zachowanie optymalnych parametrów komfortowej i bezpiecznej jazdy w różnorodnych warunkach pogodowych i terenowych w sezonie letnim.

Bardzo istotnym elementem tej opony jest symetryczny bieżnik z gęstą siecią nacięć. Lamele oraz rowki rozmieszczone w różnych kierunkach spełniają ważne zadania w czasie opadów deszczu, ponieważ efektywnie usuwają nadmiar wody spod opony.

Dzięki temu pojazd ma zwiększoną ochronę przed poślizgiem po wjechaniu w głęboką kałużę. Taka technologia wpływa bardzo korzystnie na stabilność prowadzenia, większą kontrolę nad autem oraz bezpieczną jazdę podczas intensywnych opadów deszczu lub krótko po nich.

W konstrukcji tego ogumienia wykorzystano sztywne i masywne bloki, które są odpowiedzialne za optymalizację przyczepności na suchym podłożu i skrócenie drogi hamowania.

Centralne żebro poprawia stabilność jazdy po prostej drodze, a wzmocnione boki opony poprawiają stabilność pojazdu podczas pokonywania zakrętów. Zaletą tego ogumienia jest starannie opracowana mieszanka gumowa zapewniająca bardzo dobrą przyczepność i szybką reakcję na ruchy kierownicą.

Testy opony letniej BFGoodrich Advantage SUV

  • Test Auto Bild w rozmiarze 215/60 R17, opona letnia BFGoodrich Advantage SUV otrzymała notę zadowalającą (2021 r.).

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Advantage SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.