BFGoodrich Advantage | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

BFGoodrich Advantage

BFGoodrich
Dostawa gratis

Wyszukaj opony BFGoodrich Advantage

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

BFGoodrich Advantage to opona letnia, jest odpowiednia dla większości popularnych samochodów osobowych. Charakteryzuje się zrównoważoną charakterystyką prowadzenia, wykazując stabilną trakcję w każdych warunkach drogowych i pogodowych oraz cichą i miękką jazdą.

Wzór bieżnika BFGoodrich Advantage wyróżnia się dużymi rowkami w kształcie krzyża na barkach opony. Elementy te znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu (akwaplancja) i nierównomiernego zużycia, zwłaszcza podczas manewrów.

Umieszczone centralnie szerokie żebra barkowe opony zmniejszają opór toczenia i poprawiają stabilność kierunkową oraz precyzję kierowania. Zoptymalizowany profil bieżnika zwiększa powierzchnię styku i umożliwia równomierne rozłożenie obciążeń na powierzchni drogi, niezależnie od kierunku i poziomu sił przyspieszenia. Dzięki temu właściwości trakcyjne są nie tylko wyższe, ale również bardziej stabilne.

Główne cechy opony BFGoodrich Advantage to: poprzeczne rowki w strefach barkowych, które zwiększają odporność na aquaplaning i nierównomierne zużycie podczas manewrowania; solidne żebro na środku, które poprawia precyzję kierowania i zwiększa oszczędność paliwa; zoptymalizowany profil poprawiający trakcję i stabilność w każdych warunkach jazdy.

W oponie zastosowano najnowocześniejszą mieszankę gumową TriGard, która ze względu na niską wagę (średnio o 10% mniejszą) przyczyniła się do zmniejszenia oporów toczenia, a tym samym do zmniejszenia zużycia paliwa.

Opony BFGoodrich są tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Ten, w którym żyje duch przygody, nieustannie czuje potrzebę wyruszenia w drogę. W drodze lub w terenie - najważniejsze jest, aby cieszyć się każdą sekundą wolności! W BFGoodrich opony są projektowane i produkowane przez prawdziwych entuzjastów. W wolnych chwilach jeżdżą po torach wyścigowych lub wyboistych drogach.

Dostępne rozmiary opon BFGoodrich Advantage

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.