Continental eCONTACT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental eCONTACT

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental eCONTACT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental eCONTACT to letnie ogumienie premium do samochodów osobowych. Jest to wyrób wysokiej klasy, który oferuje maksymalne osiągi zadowalające nawet najbardziej wymagających użytkowników. Model ten świetnie spisuje się w elektrycznych samochodach osobowych, które są wyposażone w napęd hybrydowy. Nawet w przypadku dynamicznej jazdy, opona zachowuje parametry, które doskonale poprawiają komfort i bezpieczeństwo, niezależnie od panujących warunków.

Prezentowany wyrób pochodzi od znanego i renomowanego niemieckiego producenta ogumienia. Bardzo istotnym parametrem, na który położono duży nacisk, są niskie opory toczenia.

W porównaniu ze standardowymi modelami opon przeznaczonych do samochodów osobowych, produkt ten jest dostępny w innych rozmiarach. To właśnie dlatego opory toczenia zostały zredukowane aż o 30% w porównaniu z ogumieniem do tradycyjnych wyrobów osobowych.

Jeśli chodzi o konstrukcję to w oponach Continental eCONTACT zastosowano elastyczne boczne ścianki, które chronią przed utratą energii w przypadku różnych odchyleń czy też odbić. Oczywiście producent zadbał o ekonomiczny charakter tego ogumienia, ale oprócz tego skupił się na parametrach mających istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Opony Continental eCONTACT zostały wyposażone w zoptymalizowany bieżnik, który bardzo dobrze trzyma się drogi oraz odprowadza wodę spod swojej powierzchni. Przekłada się to na idealną przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej drodze. Poprawiona ochrona przed aquaplaningiem jest zapewniana przez specjalne rowki obwodowe o dużej szerokości.

Nie bez znaczenia jest wysokiej jakości mieszanka gumowa opony Continental eCONTACT. Jej komponenty w znaczącym stopniu poprawiają przyczepność w każdych warunkach. Produkt bowiem dostosowuje swoją elastyczność w szerokim zakresie temperatur.

Oznacza to, że w każdym przypadku powierzchnia styku ogumienia z podłożem jest optymalna. To z kolei przekłada się na idealną przyczepność, stabilne prowadzenie oraz krótką drogę hamowania.

Dostępne rozmiary opon Continental eCONTACT

13 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.