Pirelli P1 Cinturato Verde

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli P1 Cinturato Verde

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli P1 Cinturato Verde to innowacyjne opony letnie, wyprodukowane przez wiodącego, włoskiego producenta. Są one od wielu lat dostępne na rynku i nadal cieszą się dużą popularnością, za sprawą swej jakości i długiej żywotności. 

Opony P1 Centurato Verde były wielokrotnie poddawane surowym i bezkompromisowym testom ADAC, które dowiodły ich niezawodności oraz skuteczności w każdych warunkach. 

Za sukces tego ogumienia odpowiada zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół bieżnik, będący uniwersalnym i stylowym rozwiązaniem do wielu pojazdów. Został on w pełni przystosowany do poruszania się po mieście, a jednocześnie nie stanowią dla niego żadnego problemu trudne warunki, w postaci deszczu, śniegu, a nawet błota.

Wyjątkowa forma bieżnika zapewnia dużą przyczepność do nawierzchni suchej jak i mokrej oraz umożliwia neutralizację wszelkich oporów podczas jazdy. Dzięki temu Pirelli P1 Cinturato Verde są bezpiecznym, a także ekonomicznym wyborem dla kierowców. 

W trakcie jazdy opony P1 Cinturato Verde odznaczają się stabilnością na drodze i pozwalają wykonywać ostre skręty, często potrzebne w dużych miastach. 

Jedną z kolejnych zalet konstrukcji jest zmniejszenie głośności szumu w trakcie prowadzenia samochodu  oraz zniwelowanie uciążliwych drgań. Odpowiada za to precyzyjny wzór bieżnika, a także wysokiej jakości materiał, z którego opony zostały wytworzone. Przekłada się to na poczucie komfortu użytkownika i czerpanie przez niego przyjemności z jazdy. 

Pirelli P1 Cinturato Verde zostały wykonane z myślą o poruszaniu się po mieście. Opony te są idealnym rozwiązaniem do mniejszych, cichych samochodów, jeżdżących na co dzień w dużych aglomeracjach. Modelowi P1 Cinturato Verde zaufało wielu wymagających kierowców, a także ekspertów, którzy wyjątkowo cenią sobie ten produkt. 

Testy opony letniej Pirelli P1 Cinturato Verde

  • Test ADAC w rozmiarze 195/65 R15, opona Pirelli otrzymała wzorową notę (1. miejsce 2017 r.)
  • Test ADAC w rozmiarze 175/65 R14, P1 Cinturato Verde uzyskała notę polecaną (2018 r.)
  • TEST ADAC w rozmiarze 185-65 R15, opona letnia Pirelli otrzymała zadowalającą notę (2019 r.)

Dostępne rozmiary opon Pirelli P1 Cinturato Verde

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.