Taurus Touring 301

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Touring 301

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Taurus Touring 301 wyróżnia się dobrym prowadzeniem i hamowaniem, na czym skupiono się przy projektowaniu opony. Właśnie dlatego projektanci wybrali kierunkowy wzór bieżnika, który charakteryzuje się najlepszą trakcją i gwarantuje pewną jazdę w każdych warunkach pogodowych. Pewność prowadzenia zwiększa również środkowy rowek wzdłużny, który umożliwia łatwe manewrowanie samochodem na zakrętach.

Liczne małe rowki nie tylko zmniejszają emisję hałasu, ale także przyczyniają się do lepszej przyczepności. Taurus Touring 301 to niezawodna, a zarazem niedroga opona letnia. Takie opony są idealne do aktywnej jazdy w terenie miejskim.

Wzmocnione ściany boczne doskonale radzą sobie z różnymi obciążeniami na drodze i zwiększają odporność na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na długie i pewne użytkowanie opony przez kilka sezonów z rzędu.

Lamele na bloku bieżnika poprawiają trakcję na mokrych nawierzchniach. Głębokie i płytkie rowki skutecznie odprowadzają wodę z obszaru styku opony z nawierzchnią, dzięki czemu pojazd jest lepiej chroniony przed niebezpiecznym aquaplaningiem. Dzięki specjalnej mieszance opony pozostają twarde, więc nie nagrzewają się zbytnio nawet w najgorętszych miesiącach.

Opony są samoczyszczące, więc nie ma problemów z zapchanym lub zabrudzonym bieżnikiem. Opony letnie Taurus 301 zostały przetestowane podczas jazd próbnych i spisały się dobrze, jak na model budżetowy. W przystępnej cenie opony te są niezawodne, szybko reagują i hamują, mają wysoką przyczepność i trakcję. Do użytku miejskiego jest to jedna z najlepszych opcji do aktywnej lub spokojnej jazdy.

Popularne rozmiary opon Taurus Touring 301

Dostępne rozmiary opon Taurus Touring 301

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.