Opony letnie Taurus

Taurus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Taurus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Taurus czy warto?

Oferta opon letnich marki Taurus to solidna propozycja prosto z klasy ekonomicznej. Ogumienie na lato węgierskiego producenta charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa i konkurencyjnymi parametrami w niskiej cenie.

Zastosowany kierunkowy bieżnik oraz rozwiązania technologiczne zapewniają oponom Taurus stosunkowo krótką drogę hamowania oraz przyczepność na mokrej nawierzchni, co jest ważnym czynnikiem, decydującym o bezpieczeństwie w sezonie letnim.

Warto kupić na sezon letni marki, która kieruje się ekonomią jazdy. Zaawansowana mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki oraz optymalizacja spalania w oponach letnich Taurus ma zapewniać niższe koszty codziennej jazdy samochodem.

Potencjał, jaki posiadają opony letnie Taurus dostrzegł elitarny koncern Michelin, do którego od wielu lat marka należy. Opony węgierskiego producenta produkowane są w Europie i są świetnie przystosowane do europejskich warunków.

Opony letnie Taurus o marce

Marka Taurus to węgierski producent opon letnich, istniejący na rynku już od 1882 roku. W latach 20. marka zyskała logo prezentujące byka. Utożsamiane z siłą i wytrzymałością zwierzę jest odbiciem cech, jakie posiadają opony letnie Taurus.

Od 1996 roku, Taurus produkuje ogumienie na sezon letni pod szyldem koncernu Michelin, czyli jednego z najbardziej zaawansowanych producentów na świecie.

Oprócz produkcji opon letnich, marka Taurus zdobyła doświadczenie i uznanie w wielu segmentach rynku oponiarskiego. Zasłynęła między innymi z produkcji ogumienia do maszyn rolniczych, pojazdów przemysłowych, a także ciężarowych i dostawczych.

Marka do dziś wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w produkcji ekonomicznego ogumienia wysokiej jakości. Opony letnie Taurus są przygotowane na każde wyzwania, z którymi na co dzień musi mierzyć się każdy kierowca.

Najwyżej oceniane letnie opony Taurus

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.