Taurus Ultra High Performance

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Ultra High Performance

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Taurus Ultra High Performance to opona letnia klasy ekonomicznej, produkowana z myślą o samochodach osobowych, sportowych oraz limuzynach.

Opona została wyposażona w bieżnik asymetryczny, który gwarantuje nie tylko atrakcyjny i dynamiczny wygląd, ale przede wszystkim doskonałe osiągi w różnych warunkach.

Innowacyjny system nacięć sprawia, że nadmiar cieczy spod kół jest sukcesywnie odprowadzany, a kierowca ma większe szanse na uniknięcie zjawiska akwaplanacji, który oznacza utratę kontroli nad pojazdem na wyjątkowo mokrej nawierzchni.

Ultra High Performance to typ ogumienia dający możliwość, by w pełni wykorzystać potencjał samochodu. Modele UHP przeznaczone są dla samochodów sportowych i klasy premium, a ich rzeźba pozwala na krótki czas hamowania i doskonałe osiągi. 

Produkt został wykonany z nowoczesnej mieszanki gumowej, która zachowuje swoje właściwości w skrajnie wysokich temperaturach. Zoptymalizowana sztywność pozwala na sterowność, a z kolei elastyczność zapewnia dostosowywanie się do kształtu nawierzchni.

Rowki w modelu są na tyle głębokie, żeby sukcesywnie osuszać konstrukcję podczas deszczu, ale też wystarczająco płytkie, aby tłumić emisję hałasu oraz wibracje w trakcie jazdy.

Warto również dodać, że producent zadbał o to, aby zwiększyć efektywność paliwową, a tym samym zmniejszyć emisję substancji szkodliwych dla środowiska. 

Opony Taurus cieszą się wielkim uznaniem ze strony klientów oraz w branży oponiarskiej, a o jakości może tutaj świadczyć oficjalna gwarancja koncernu Michelin.

Dostępne rozmiary opon Taurus Ultra High Performance

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.