Opony Taurus

Taurus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Taurus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Taurus czy warto kupić?

Taurus jest marką posiadającą ponad 100-letnie doświadczenie w branży. Opony węgierskiego producenta są solidnymi przedstawicielami klasy ekonomicznej. Łączą w sobie sprawdzone rozwiązania oraz stosunkowo dobre parametry w niskiej cenie.

Produkcja opon Taurus przeznaczona jest głównie na rynek europejski, co jest dodatkową rekomendacją, że ogumienie zostało przystosowane do naszych warunków drogowych.

Warto wspomnieć, że produkcja ogumienia na każdy sezon węgierskiej marki odbywa się pod kontrolą elitarnego koncernu Michelin. Dzięki surowym wymogom jakościowym w produkcji, jakie stawia francuski koncern, kierowca otrzymuje dodatkową gwarancję jakości opon Taurus.

Poszukując właściwego ogumienia do swojego pojazdu, warto zwrócić uwagę, że w ofercie producenta znajduje się szeroki wybór opon do samochodów osobowych, a nawet wyższej klasy SUV-ów. W tym segmencie Taurus oferuje opony z indeksem prędkości dopuszczającym jazdę nawet do 270 km/h.

Producent posiada doświadczenie w wielu segmentach rynku oponiarskiego. Taurus znany jest także z produkcji wysokiej jakości opon do maszyn rolniczych oraz pojazdów ciężarowych i przemysłowych.

Ekonomiczne ogumienie węgierskiego producenta charakteryzuje się przede wszystkim wysokim poziomem bezpieczeństwa i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Warto postawić opony Taurus, za którymi stoi doświadczenie producenta, docenionego już przez tysiące kierowców w Europie i na świecie.

Historia marki opon Taurus

Najstarsza fabryka producenta opon Taurus istnieje już od 1882 roku. Marka powstała w Budapeszcie pod nazwą Hungarian Ruggyanta Árugyár.

Działalność pod nazwą Taurus, węgierska marka rozpoczęła w 1913 roku. W 1923 roku powstaje logo przedstawiające byka, pod którym opony Taurus stawały się coraz bardziej popularne.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i sukcesom, marka Taurus stopniowo wchodziła na inne segmenty rynku opon. W 1993 roku powstała druga marka firmy Taurus Agrotyre, która specjalizuje się w produkcji opon rolniczych.

Od 1996 roku opony Taurus produkowane są pod szyldem producentów koncernu Michelin, który do dziś pozostaje jednym z branżowych liderów.

Dziś opony Taurus znane są wśród wielu kierowców. Marka posiada ponad 1000 punktów sprzedaży w całej Europie, a ekonomiczne opony producenta pozostają jednym z najbardziej znanych węgierskich produktów.

Najwyżej oceniane opony Taurus

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.